Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní zájezdy z Olomouce

Nalaďte se na Vánoce

Čas zjitřený očekáváním. Tradicemi a posvátností. Advent. Nepromarněte jej spěchem! Za sváteční náladou se rozjeďte do blízkých metropolí i jiných atraktivních míst. Naše výpravy vyráží z Olomouce!

Paměť minulosti v zimním hávu. Vyzdobená náměstí. Všudypřítomný ševel neodolatelných adventních trhů. A rozjařené krajové slavnosti. Přerušte na chvíli předvánoční shon. Dopřejte si nevšední radosti!

TOP 10 nejkrásnějších adventních měst

Adventní zájezdy z Olomouce Půvabné městečko na řece Salzach
Adventní zájezdy z Olomouce Vánoční strom u vídeňské radnice
Adventní zájezdy z Olomouce Trhy na Maria-Theresien-Platz
Adventní zájezdy z Olomouce Hlavní trhy před vídeňskou radnicí
Adventní zájezdy z Olomouce Na trzích je bohatý výběr dekorací
Adventní zájezdy z Olomouce Barokní klenot Karlskirche
Adventní zájezdy z Olomouce Vánoční výzdoba v ulicích
Adventní zájezdy z Olomouce Nevynechejte návštěvu kaváren
Adventní zájezdy z Olomouce Vídeň má spoustu památek
Adventní zájezdy z Olomouce Svátečně oděná Vídeň
Adventní zájezdy z Olomouce Zahřejte se vídeňským punčem
Doprava:
z Olomouce
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční rakouské metropole. Navštívíte překrásné adventní trhy a zámecké budovy komplexu Belvedere, zhlédnete Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu a vychutnáte si tradiční vídeňské vánoční trhy. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc a poznejte adventní Vídeň!

  • Rakousko
  • Olomouc
  • bez ubytování
  • bez stravy

Každý poznávací zájezd z Olomouce z kategorie Advent má zajištěn bohatý program, ve kterém najdete také dostatek prostoru pro vlastní program. Během zájezdu budete mít po ruce zkušeného průvodce, který se o vás postará, vše vám ukáže a vysvětlí. Doprava je zajištěna buď autobusem nebo letecky, přičemž na váš vždy čeká příjemný kolektiv o maximálně 25 lidech.

Nabízíme jednodenní i vícedenní poznávací zájezdy "Advent" s ubytováním v příjemném prostředí, kde naberete dostatek sil na další den zájezdu. Vybírat můžete až z 1 zájezdů ze sekce „Advent“. Ihned po odjezdu z Olomouce se můžete těšit na plno nových zážitků, které na vás čekají na každém rohu.

Nabízíme eurovíkendy a poznávací zájezdy pro rodiny s dětmi, pro páry i pro seniory. Na své si přijde každá věková skupina. Mezi oblíbené poznávací zájezdy patří například Adventní Vídeň + BELVEDERE (autobusem z Ostravy). S námi můžete prozkoumat celý svět!