Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Advetní zájezdy z Ostravy

Zažijte netradiční advent

Čas zjitřený očekáváním. Tradicemi a posvátností. Advent. Nepromarněte jej spěchem! Za sváteční náladou se rozjeďte do blízkých metropolí i jiných atraktivních míst. Naše výpravy vyjíždějí z Ostravy!

Paměť minulosti v zimním hávu. Vyzdobená náměstí. Všudypřítomný ševel neodolatelných adventních trhů. A rozjařené krajové slavnosti. Přerušte na chvíli předvánoční shon. Dopřejte si nevšední radosti!

TOP 10 nejkrásnějších adventních měst

Advetní zájezdy z Ostravy Kouzelný advent ve Wroclawi
Advetní zájezdy z Ostravy Vánoční strom u vídeňské radnice
Advetní zájezdy z Ostravy Trhy na Maria-Theresien-Platz
Advetní zájezdy z Ostravy Hlavní trhy před vídeňskou radnicí
Advetní zájezdy z Ostravy Na trzích je bohatý výběr dekorací
Advetní zájezdy z Ostravy Barokní klenot Karlskirche
Advetní zájezdy z Ostravy Vánoční výzdoba v ulicích
Advetní zájezdy z Ostravy Nevynechejte návštěvu kaváren
Advetní zájezdy z Ostravy Vídeň má spoustu památek
Advetní zájezdy z Ostravy Svátečně oděná Vídeň
Advetní zájezdy z Ostravy Zahřejte se vídeňským punčem
Doprava:
z Ostravy
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční rakouské metropole. Navštívíte překrásné adventní trhy a zámecké budovy komplexu Belvedere, zhlédnete Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu a vychutnáte si tradiční vídeňské vánoční trhy. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc a poznejte adventní Vídeň!

  • Rakousko
  • Ostrava
  • bez ubytování
  • bez stravy

Adventní eurovíkend s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna. Navštívíte Trafalgarské náměstí s vánočním stromem, projedete se dvoupatrovým doubledeckerem a můžete nakoupit dárky na známé Oxford Street. Zájezd je ideální pro všechny bez rozdílu věku. Vychutnejte s námi sváteční atmosféru anglické metropole a poznejte Londýn!

Každý poznávací zájezd z Ostravy z kategorie Advent má zajištěn bohatý program, ve kterém najdete také dostatek prostoru pro vlastní program. Během zájezdu budete mít po ruce zkušeného průvodce, který se o vás postará, vše vám ukáže a vysvětlí. Doprava je zajištěna buď autobusem nebo letecky, přičemž na váš vždy čeká příjemný kolektiv o maximálně 25 lidech.

Nabízíme jednodenní i vícedenní poznávací zájezdy "Advent" s ubytováním v příjemném prostředí, kde naberete dostatek sil na další den zájezdu. Vybírat můžete až z 2 zájezdů ze sekce „Advent“. Ihned po odjezdu z Ostravy se můžete těšit na plno nových zážitků, které na vás čekají na každém rohu.

Nabízíme eurovíkendy a poznávací zájezdy pro rodiny s dětmi, pro páry i pro seniory. Na své si přijde každá věková skupina. Mezi oblíbené poznávací zájezdy patří například Adventní Vídeň + BELVEDERE (autobusem z Ostravy). S námi můžete prozkoumat celý svět!