Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie

Magický jihozápad Anglie

Brighton, Portsmouth, Stonehenge, Cornwall... Odhalte bohatství Anglie. Autobusem Radynacestu po trase Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň vás vezmeme do Calais a pak rovnou do Británie.

Na vlastní kůži pocítíte posvátnou sílu mystického Stonehenge. Pohled na moře si vychutnáte ze skalního divadla Minack Theatre. Stanete na nejzápadnějším cípu Anglie... A společné putování zakončíte v Londýně.

Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Unikátní divadlo Minack Theatre
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Vyhlídkové kolo London Eye
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Westminster Abbey
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Přímořské letovisko Brighton
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Posvátné místo Stonehenge
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Loď HMS Warrior v Portsmouth
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Plymouth - The Hoe
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Katedrála sv. Petra v Devonu
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Ostrov St. Michael´s Mount
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Dechberoucí pobřeží Land´s Ends
Poznávací zájezdy na jihozápad Anglie Pozůstatky hradu Tintagel
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z jihozápadní Anglie (letecky z Prahy)

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z jihozápadní Anglie. Zastavíte se v Brightonu, projedete se lodí v Portsmouth, navštívíte bájný Stonehenge, stanete na nejzápadnějším cípu Land´s Ends, zhlédnete unikátní Clapper Bridge a stihnete i Londýn. Vydejte se s námi za krásami britské přírody a poznejte jihozápad Anglie!

Prozkoumejte s námi zákoutí Jihozápadní Anglie a objevte nejkrásnější místa této oblasti. Všechny poznávací zájezdy do Anglie / Velké Británie mají zajištěn bohatý program, aby účastníci  poznali co nejvíce z Anglie / Velké Británie a každý si našel to své. V programu je také vyhraněn dostatek volného času pro procházky, návštěvy zdejších restaurací a nákupy suvenýrů.

Během svých cest můžete vidět tamější památky, přírodní krásy a zdejší kulturu. Po Anglii vás provede zkušený průvodce, který vám bude k dispozici již od začátku zájezdu. Můžete se tedy na něj obrátit po celou dobu vaší cesty. Ubytování je zajištěno v klidném a pohodlném hotelu s blízkým napojením na komunikaci. Nabízíme poznávací zájezdy do Jihozápadní Anglie, na které jen tak nezapomenete.

Jakmile budete nasyceni krásou Jihozápadní Anglie, můžete se vydat i do dalších kouzelných destinací této půvabné země. Nabízíme až 1 poznávacích zájezdů Jihozápadní Anglie s bohatým programem do Anglie / Velké Británie a okolí, například To nejlepší z jihozápadní Anglie (letecky z Prahy). Vyberte si poznávací zájezdy Jihozápadní Anglie a zažijte nová dobrodružství!