Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Dubaj: Arabská truhlice neomezených možností

Autor: Michaela Smékalová, Radynacestu.cz | Vydáno: 10. 7. 2014

S cestovní kanceláří Radynacestu.cz se můžete již několik sezón vydat téměř do všech turisticky zajímavých metropolí Evropy. Loni jsme pro vás začali nabídku postupně rozšiřovat i o mimoevropské destinace, mezi nimiž je horkou novinkou poznávací zájezd do perly arabského světa - do Dubaje.

Nejluxusnější hotel Burj Al ArabNejluxusnější hotel Burj Al Arab

Z pražského letiště se můžete za 6 hodin ocitnout ve městě, které bylo ještě před 60 lety malou bezvýznamnou rybářskou vesnicí. Dnes mu vládne hned několik světových "nej" - nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budova Burj Khalifa, největší uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah apod.

Dubaj je ovlivňována pouštním klimatem s minimem srážek, proto je nejpříhodnější dobou k její návštěvě přelom roku, tzn. období od listopadu do března. V těchto měsících se zde teploty pohybují mezi příjemnými 25 - 30°C.

Pojeďte si s námi prohlédnout, co všechno dokáže vytvořit lidská fantazie spolu s téměř neomezenými finančními prostředky. S naším zkušeným průvodcem uvidíte nejen všechny dubajské symboly, ale i méně známá zákoutí a vychutnáte si typickou arabskou atmosféru.

Těšíme se na vás!


Největší uměle vytvořený poloostrov Palm JumeirahNejvětší uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah

 


předchozí článek následující článek


Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.