Zájezdy pro cestovatele
Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Dnes 8 – 17 hod.

Katalog poznávacích zájezdů Radynacestu.cz. Už ho máte?

Autor: Kateřina Koláčková, Radynacestu.cz | Vydáno: 10. 7. 2014

Už jste viděli katalog našich zájezdů? Na jednom místě najdete eurovíkendy a poznávací zájezdy do 16 zemí, více než 20 destinací a téměř 60 typů zájezdů. Létáme z šesti mezinárodních letišť nebo cestujeme pohodlnými autobusy…

Poznávejte s námi svět

Vyberte si zájezd podle svého gusta. Vezmeme vás do Paříže, Londýna, Říma, Barcelony, Florencie, Benátek, Lisabonu a dalších evropských metropolí.

Na své si přijdou i příznivci nevšedního cestování – poletíte s námi do Izraele, Istanbulu, Petrohradu nebo třeba do New Yorku.

Těm, kteří chtějí poznávat a relaxovat zároveň, doporučujeme nové pobytově poznávací zájezdy, například do slunné Andalusie nebo bájných Athén.

Zájezdem to nekončí

Zdarma pro vás připravujeme internetový Magazín Radynacestu.cz s více než 500 články o zajímavostech ze všech koutů světa. Pro všechny naše klienty nabízíme zdarma také cestopisné přednáškynašimi průvodci a výpravy za poznáním českých i slovenských měst.

Požádejte si o katalog poznávacích zájezdů Radynacestu.cz zdarma

Na e-mail zajezdy@radynacestu.cz nám zašlete celé své jméno a adresu a tištěný katalog obdržíte přímo do své poštovní schránky.

Nebo si můžete prohlédnout či stáhnout tento katalog ve formátu PDF.


předchozí článek následující článek


E-book: Skrytá místa Paříže a Londýna

Čtěte on-line a poznávejte Evropu s Vašíkem
+ tipy, rady a perličky našich průvodců.