Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Evropou komfortně a bez kompromisů: Tam i zpět letecky, na místě naším busem!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 19. 2. 2016

Chcete, aby na vaší dovolené vše šlapalo jako švýcarské hodinky? Aby se vám cestovalo jako v peřince ze skotské vlny a aby se průvodce nevytratil po anglicku, zrovna když jej budete nejvíc potřebovat? Procestujte s námi Evropu s maximálním pohodlím s novou nabídkou kombinovaných zájezdů letecky + autobusem na místě.

Jak by se vám líbilo dopravit se do destinace letecky z vámi vybraného letiště a na místě pak veškeré přesuny absolvovat plně vybaveným autobusem CK Radynacestu.cz? Nové, tzv. kombinované zájezdy, které spojují rychlost letecké dopravy s pohodlím vlastního autobusu v destinaci, vám to nyní umožní. 

Poznejte s našimi zkušenými průvodci, kteří vás zavedou tam, kam nikdo jiný, opěvované Azurové pobřeží a maličký stát Monako, drsnou krajinu severských států Norska a Švédska, anglický venkov na jihozápadě a severu Británie, italskou Apulii a Materu nebo to nejlepší ze Sardinie či Belgie a Holandska autenticky a bez starostí. 

žádné noční přejezdy, neustálý kvap a mačkanice v hromadné dopravě. Náš moderní autobus se naopak zařadí mezi ty nejpříjemnější zážitky, které si odnesete z vaší zasloužené dovolené na pečlivě vybraných místech v Evropě.

Z těch dalších pak máme na seznamu třeba ochutnávku typické kuchyně, kus dějin zapsaný v architektonické tváři měst a historických památkách a atmosféru nespoutané přírody. 

Vyzkoušejte některý z 11 aktuálně nabízených zájezdů, poznejte za stejný čas až dvakrát víc zajímavých míst, a už nebudete chtít cestovat jinak!


předchozí článek následující článek