Novinka - letecky do Moskvy: Bohatá dáma v letech má co nabídnout

Novinka - letecky do Moskvy: Bohatá dáma v letech má co nabídnout

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 4. 5. 2015

   

Některé zájezdy nepotřebují dlouze představovat, protože jsou TOP nabídkou samy o sobě. Takový je i letecký zájezd do Moskvy! Poznejte s námi zemi, kterou jedni zatracují a druzí milují. Zemi, kde se lidé dělí jen na chudé či pohádkově bohaté. Rusko je zkrátka třeba objevovat slupku po slupce - od největší matrjošky po nejmenší...

V Moskvě nemůžete vynechat návštěvu Rudého náměstí se svými dominantamiV Moskvě nemůžete vynechat návštěvu Rudého náměstí se svými dominantamiFoto: Thinkstock.com

Moskva je bohatá stará dáma, která se pyšní okázalými stavbami, zlatými kopulemi chrámů, obrovskými náměstími i hypermoderními nákupními centry. Na druhou stranu má i ona svou skromnější a lidštější tvář třeba v podobě parků, galerií a kouzelných kaváren.

Dejte Moskvě šanci a odhoďte předsudky a nenávist, kterou mají na svědomí činy ruských "hrdinů" od Lenina až po Putina. A co vás s námi čeká? Prohlédnete si symbol ruské moci - Kreml, užijete si okružní jízdu stanicemi moskevského metra i vyhlídkovou plavbu lodí.

Moskvu ale na chvíli také opustíme a vydáme se prozkoumat klášterní městečko Sergijev Posad. A pokud si i ve svém věku stále rádi hrajete, navštívit s námi můžete Muzeum hraček, kde si budete moci prohlédnout především tradiční ruské matrjošky. 

Nenechte si ujít jedinečný poznávací zájezd do ruské metropole a poleťte do Moskvy s námi!

   

předchozí článek následující článek

Komentáře (0)

Seřadit komentáře: od nejstaršího / od nejnovějšího

Vložte nový komentář