Zájezdy pro cestovatele
Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Dnes 8 – 17 hod.

Vyhrajte eurovíkend pro dva v Barceloně! Předplaťte si zážitky na všech stranách...

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 1. 4. 2016

Procestovali jste už spoustu evropských měst? Pak nám jistě dáte za pravdu, že Barcelona je jedním z nejosobitějších míst na planetě. A pokud s objevováním evropských krás teprve začínáte, proč nezačít tam, kde krom památek dostanete ještě neocenitelnou přidanou hodnotu – vřelou jižanskou atmosféru! Teď pro vás navíc máme tip, jak se s námi do Barcelony podívat zadarmo.

Geniální Gaudího stavby, rušná ulice Las Ramblas, nekonečné parky, krásná náměstí... To je Barcelona, město, které má divoké srdce a klidnou duši. Chtěli byste jej poznat blíž? Není nic jednoduššího, než zajít do divadla... A proč právě tam? 

Lidé si k nám chodí pro nezapomenutelné cestovatelské zážitky, do divadla pro zážitky kulturní. A když se tyhle dva obory spojí, je z toho šance vyhrát s Radynacestu.cz eurovíkend pro dva ve slunné Barceloně! Stačí si zakoupit předplatné do Národního divadla moravskoslezského v Ostravě v termínu od 14. dubna 2016 do 1. září 2016 a s trochou štěstí v kapse počkat na první zářijovou sobotu, kdy v rámci galavečera v Divadle Antonína Dvořáka proběhne slosování. 

Zakoupením předplatného do NDM se automaticky zařadíte do soutěže, získáte slevu až 50 % z ceny vstupného na všechna představení a vždy jisté místo v hledišti. V neposlední řadě je tu pak možnost podívat se zdarma letecky do španělské metropole s cestovní kanceláří, která má vždy pár dobrých rad na cestu. Ty si teď (mimo jiné) můžete najít na stránkách Magazínu Radynacestu.cz a také přímo na webu NDM, kde se dozvíte 10 důvodů, proč navštívit Barcelonu nebo co v Gaudího městě ochutnat.

Jak si pořídit předplatné a zapojit se do soutěže?

Předplatné si lze sjednat osobně, telefonicky, e-mailem nebo poštou, ovšem nejpozději do 1. 9. 2016. Podrobnosti najdete na webu NDM.

Staňte se i Vy předplatitelem a poznejte s námi Barcelonu!


předchozí článek následující článekKatalog plný inspirace!

Zdarma poštou až k vám.
Zájezdy, články, fotky, infografiky.