Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: Poznejte Bordeaux - region vyhlášené gastronomie a nejlepších francouzských vín

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 29. 9. 2017

Rádi poznáváte svět se sklenkou dobrého vína v ruce? Když navrch přidáme šarm francouzského regionu a znalosti naší průvodkyně, dává to dohromady neopakovatelný zážitek. Pojeďte si spolu s námi udělat obrázek o místu, které prý směle konkuruje Paříži a svým romantickým dojmem nezaostává ani za Provence. Představujeme vám Bordeaux!

BordeauxBordeaux

Určitě jste o něm už slyšeli, možná jste na něj cestou narazili, ale proč byste jej měli chtít poznat blíže? ,,Bordeaux je nádherné historické město plné honosných paláců a širokých bulvárů, uměním ohromuje na každém rohu a svou krásou hodně silně konkuruje Paříži," vysvětluje naše specialistka Karolína Petrová, proč hlavní město věhlasného regionu zařadily spolu s průvodkyní Janou Amadou na program zájezdů do Bordeaux.

Palác v BordeauxPalác v Bordeaux 

,,V okolí Bordeaux se nachází spousta zajímavých míst, ať už se jedná o největší písečnou dunu v Evropě, nebo například jedno z nejslavnějších vinařských městeček St-Émilion, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO," dodává Karolína a osvětluje, proč v nabídce CK Radynacestu.cz najdete hned dva zájezdy zaměřené na jihozápad Francie.

St-ÉmilionSt-Émilion

V rámci toho prvního, To nejlepší z Bordeaux + St-Émilion, si vychutnáte třeba návštěvu unikátního muzea vín nebo se projedete lodí po řece Garoně. S druhou z nabízených cest za zážitky, zájezdem To nejlepší z Bordeaux + Největší písečná duna Evropy, se podívate do historického centra vinařského města Bordeaux a na nekorunovanou královnu všech písečných divů světa Dune du Pilat. 

Centrum La Cité du VinCentrum La Cité du Vin

Těšíme se na vás!


předchozí článek následující článek


Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.