Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Renesanční klenot jménem Florencie: Krajem oliv, vína a kultury v přednášce Hanky Suchánkové

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 6. 1. 2016

Chystáte se do Florencie nebo vás prostě jen zajímá, co italská renesanční perla nabízí? Přijďte se zahřát na těle i na duši přednáškou o nádherném kraji vína, olivových hájů a malebných městeček - Toskánska, kterým vás zkušeně provede naše průvodkyně Hana Suchánková. Začínáme už 7. ledna v Praze. A na co se můžete těšit?

Kolébka renesance...FlorencieKolébka renesance...Florencie

Tak třeba na tradiční italskou sladkost jménem cantucci. Namlsat vás ale chceme především na obsah přednášky, která se bude týkat nejen samotné Florencie, renesančního města čítajícího desítky zajímavých památek a míst k poznávání, ale celého Toskánska.

Z úst naší průvodkyně Hany Suchánkové, která se snaží na svých zájezdech právě do Itálie a Velké Británie "spojit poučení s jakousi lehkostí bytí, humorem a otevřenou myslí", se dozvíte nejednu zajímavost třeba o olivových hájích, vinicích i kouzelných středověkých městech, jichž je Toskánsko plné.

Díky projekci fotografií vás provede také nejznámějšími památkami Florencie a prozradí několik tipů a rad na cestu, které oceníte, ať už se do Florencie vydáte s námi nebo na vlastní pěst.

Přesné časy přednášek v Praze, Brně a Ostravě (na tradičních místech), ceny vstupného a možnosti rezervace najdete na stránkách CK Radynacestu.cz.


předchozí článek následující článek