Zájezdy pro cestovatele
Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Dnes 8 – 17 hod.

Silvestr v Paříži: Oslavte příchod nového roku po francouzsku!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 2. 10. 2014

Pokud marně přemýšlíte nad letošním silvestovským večerem a lámete si hlavu, jestli být u těch či oněch přátel nebo dokonce raději zůstat v teple u domácího krbu, pak se zkuste zamyslet nad možností oslavit Silvestra pěkně po francouzsku, přímo na slavné třídě Champs Elysées, přiťuknout si skleničkou pravého šampaňského pod rozsvícenou Eiffelovkou a o půlnoci nahlas zakřičet BON ANNÉE! 

Oslavte příchod Nového roku v PařížiOslavte příchod Nového roku v Paříži

Každé město má v době vánoc pohádkové kouzlo, Paříž je v tomto směru ovšem naprosto jedinečná. Ačkoliv po sněhu byste pátrali marně, vynahradí vám to krásná výzdoba, všudypřítomná vůně vánoc, stánky s rozličným vánočním zbožím, koncerty, ledové bary a ledová kluziště, na kterých si budete moci zopakovat své bruslařské znalosti z dětství.

A pokud by vám byla naráz zima, můžete se ohřát v některé z celé řady památek, které krom 1. ledna budou otevřené. Oslavte konec roku 2014 a příchod nového roku 2015 stylově na břehu řeky Seiny v romantické Paříži!

Možnost zaletět si na přelomu roku do Paříže samozřejmě máte i s námi. Stačí si objednat svůj Silvestrovský zájezd do Paříže s Radynacestu.cz. A neváhejte, místa se rychle plní. 


předchozí článek následující článek


E-book: Skrytá místa Paříže a Londýna

Čtěte on-line a poznávejte Evropu s Vašíkem
+ tipy, rady a perličky našich průvodců.