Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Videovizitka Magdalény Jurczygové: Došlo mi, že nechci jen rozdávat kafe, ale být průvodcem

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 30. 11. 2015

Snila o práci letušky, spát každý den na jiném místě, poznávat svět, pracovat s lidmi... Pak ale přišla na to, že nechce jen rozdávat kávu v oblacích. Od práce delegátky se dostala k průvodcování v CK Radynacestu, kde může realizovat své nápady a sny. Miluje severské země, mytologii, historii, tanec, hraje na klavír a píše články do Magazínu. Seznamte se s Magdou!

Vzpomínáte na meteorologa Zákopčaníka, který se vždy loučil s diváky slovy "Slunce v duši"? Jakmile poznáte naši průvodkyni Magdu Jurczygovou, pochopíte, jak vypadá člověk, který slunce v duši nejen nosí, ale umí ho i rozdávat všem okolo.

Magda je zkrátka nesmírně pozitivní člověk, který si v životě jde za svým cílem, ovšem vždy s úsměvem a podle pravidel. Nerozhodíte ji ani vstáváním v pět ráno nebo zpožděným letem. Na všechno má lék - nikdy nekončící dobrou náladu. 

Na práci v Radynacestu.cz si váží, krom náplně samotné, především otevřenosti jakýmkoli nápadům. Právě z její iniciativy zařadila CK do své nabídky zájezdy do Stockholmu.

Mimo studia severské kultury a bájné mytologie dobíjí Magdaléna baterky třeba procházkami v přírodě nebo tancem, který dříve dělala dokonce závodně.

»Protancovává« se ostatně dál životem s velkým entuziasmem, což dokazuje i ve své práci. A co soudí o budoucnosti v Radynacestu.cz? "Tady má člověk pořád pocit, že není a nemůže být dokonalý, a že pořád je co zlepšovat." Tak se těšte, co pro vás Magda vymyslí příště...


předchozí článek následující článek