Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Videovizitka průvodkyně Barči Šupíkové: Dostat se lidem pod kůži, dát do cestování kus srdce

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 7. 4. 2016

Barbora Šupíková je člověk, který se k průvodcování dostal skrze svou lásku k Itálii. Cestování pro ni není jen práce nebo zábava, ale styl života. Jsme rádi, že do něj zapadá i průvodcování pro Radynacestu.cz a pohledná studentka italianistiky se vám teď může představit jako jedna z našich tváří ve svém medailonku.

S cestovní kanceláři Radynacestu.cz Barča Šupíková spolupracuje od roku 2012. Začalo to jedním zájezdem na zkoušku, následovala spokojenost na obou stranách a teď je Barča neodmyslitelnou součástí týmu nejen průvodců Radynacestu.cz, ale i autorů Magazínu.

Baví ji seznamovat lidi s místy, která by v cestovatelských průvodcích nenašli. Ukázat jim dějinné souvislosti, prozradit zkátka něco víc. Všechny tištěné průvodce ovšem do jednoho pytle nehází – ten o vatikánských muzeích, který sama napsala, klientům ráda předává. I v něm totiž najdete zajímavosti, které obvykle zůstávají turistům utajeny.

Barča má odmalička blízko ke kultuře, hraje na klavír, cestuje, čte… Studuje italianistiku a pochopitělně tak nejčastěji provází vědění chtivé turisty Římem nebo třeba Neapolí. V obou městech měla možnost nějaký čas žít a jak sama říká, dostat se místním lidem takzvaně pod kůži, poznat jejich charakter, způsob života, tradice. 

Má ráda přírodu, ale ruch velkoměsta nedokáže opustit. Jedním z takových měst, které si získalo kus Barčina srdce, je i Budapešť a obzvláště pak v adventním čase.

V budoucnu by se ráda věnovala česko-italským vztahům, pronikla do diplomatických kruhů a zároveň si odskakovala k překladům. Do té doby vám ale bude dělat společnost na cestách za poznáním pod hlavičkou cestovní kanceláře Radynacestu.cz.


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.