Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Z Ostravy na Tenerife a La Gomeru s průvodcem: Vezmeme vás tam, kde nikdo jiný

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 11. 12. 2015

Kanárské ostrovy patří stabilně mezi oblíbené cíle turistů. Opalují se na plážích a nakupují suvenýry. My vás ale vezeme tam, kam nikdo jiný! Představíme vám největší krásy ostrova Tenerife a zasvětíme vás do tajů La Gomery. Jak? Letecky z Krakova se zkušenou průvodkyní a spoustou zajímavostí, které doma na gauči neobjevíte...

Jedinečná La GomeraJedinečná La Gomera

Na Kanárských ostrovech vás přivítá naše průvodkyně Lucie Viková a odveze vás do historického městečka Puerto de La Cruz. "Plinius ostrovy pojmenoval šťastnými, což mohu po téměř polovině života stráveného na "perlách Atlantiku" potvrdit, " říká Lucie a dodává, že jako "téměř domorodec" se snaží klientům předat nejen své zkušenosti, ale i nadšení z ostrovů.

Pojeďte se tedy nadchnout pro Tenerife a La Gomeru, kde si dopřejeme návštěvu Národního parku Garajonay s vavřínovými lesy, Kolumbovo město – San Sebastian nebo kouzelné vyhlídky na malebná terasovitá údolí ostrova. Nezapomenutelný zážitek pak čeká i na ty, kdo mají rádi španělskou kuchyni a cítí rytmus – oběd s ukázkou pískacího jazyka. 

Ve svižném španělském rytmu se pak přesuneme až na poloostrov Anága. Místo, kam noha turisty zavítá jen výjimečně. Díky své nedostupnosti si zachovalo jedinečný přírodní ráz a naprosto vás ochromí mohutným pohořím, rozeklanými skalisky, hustým zeleným porostem i udolími, která padají až k moři.  

Nemusíte mít ovšem strach, že bychom se snad turisticky vděčným místům vyhli. Lucie vás provede městem Orotava, navštívíme známý Loro parque a prohlédneme si i pověstnou sopku Pico del Teide

Pojeďte na Kanárské ostrovy s Radynacestu.cz a poznejte nepoznané...


předchozí článek následující článek