Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do Bretaně

Francie, jak ji neznáte

Francie zdaleka není jen Paříž. Vezmeme vás letecky do metropole nad Seinou. A pak vás náš autobus Radynacestu dopraví až do čarokrásné Bretaně. Zajistíme vše potřebné. Vy si jen sbalíte kufry.

Pak už se projdete po divokém bretaňském pobřeží, nakoupíte lahůdky na místních trzích, obejmete tajemné megality, zastavíte se v květinovém Vannes i legendárním Carnacu. Na závěr si užijete šarm Paříže.

Bretaň: Největší zajímavosti

Poznávací zájezdy do Bretaně Tajemné menhiry v Carnacu
Poznávací zájezdy do Bretaně Bretaňské přístavní městečko Saint-Malo
Poznávací zájezdy do Bretaně Vaubanova pevnost na ostrůvku Petit Bé v Saint-Malo
Poznávací zájezdy do Bretaně Typické bretaňské pobřeží u mysu Cap Fréhel
Poznávací zájezdy do Bretaně Pobřeží růžové žuly a maják u městečka Perros-Guirec
Poznávací zájezdy do Bretaně Maják na konci světa ve Fiinistere
Poznávací zájezdy do Bretaně Malebné bretaňské městečko Quimper
Poznávací zájezdy do Bretaně Fascinující megality v Carnacu
Poznávací zájezdy do Bretaně Americký vojenský hřbitov Colleville-sur-mer
Poznávací zájezdy do Bretaně Leknínová jezírka v Giverny
Poznávací zájezdy do Bretaně Ruiny opatství Abbaye de Jumieges
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nezapomenutelný velký okruh Normandií a Bretaní. S fundovaným průvodcem objevíte krásy severní Francie a navštívíte místa, kde se zrodil impresionismus nebo legenda o králi Artušovi a meči Exkalibr. Uvidíte slavné megality v Carnacu a místa spojená s vyloděním válečných spojeneckých vojsk. Inspirujte se a prožijte s námi malebnou Normandii i tajemnou Bretaň!

  • Francie
  • Ostrava, Olomouc, Brno, Praha nebo Plzeň
  • snídaně

Prozkoumejte s námi zákoutí Bretaně a objevte nejkrásnější místa této oblasti. Všechny poznávací zájezdy do Francie mají zajištěn bohatý program, aby účastníci  poznali co nejvíce z Francie a každý si našel to své. V programu je také vyhraněn dostatek volného času pro procházky, návštěvy zdejších restaurací a nákupy suvenýrů.

Během svých cest můžete vidět tamější památky, přírodní krásy a zdejší kulturu. Po Francii vás provede zkušený průvodce, který vám bude k dispozici již od začátku zájezdu. Můžete se tedy na něj obrátit po celou dobu vaší cesty. Ubytování je zajištěno v klidném a pohodlném hotelu s blízkým napojením na komunikaci. Nabízíme poznávací zájezdy do Bretaně, na které jen tak nezapomenete.

Jakmile budete nasyceni krásou Bretaně, můžete se vydat i do dalších kouzelných destinací této půvabné země. Nabízíme až 1 poznávacích zájezdů Bretaň s bohatým programem do Francie a okolí, například To nejkrásnější z Normandie a Bretaně (autobusem). Vyberte si poznávací zájezdy Bretaň a zažijte nová dobrodružství!