Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy za sportem do Francie

Pro fanoušky Tour de France

Tour de France je nejdůležitejší sportovní událostí roku pro všechny fanoušky aktivního pohybu. Ostře sledovaný závod profesionálních cyklistů trvá tři červencové týdny. Závod nabízí etapy různého charakteru: rovinaté i horské etapy, časovky jednotlivců a týmů. Tradiční cíl je na bulváru Avenue des Champs-Élysées v Paříži.

Fanděte s námi!

 

Tour de France: Největší zajímavosti

Zájezdy za sportem do Francie Peloton Tour de France 2005
Zájezdy za sportem do Francie Most Alexandra III. a Invalidovna
Zájezdy za sportem do Francie Eiffelova věž
Zájezdy za sportem do Francie Lucemburský palác a zahrady
Zájezdy za sportem do Francie Katedrála Notre-Dame
Zájezdy za sportem do Francie Bazilika Sacré-Coeur
Zájezdy za sportem do Francie Královské sídlo La Conciergerie
Zájezdy za sportem do Francie Place de la Concorde s fontánou
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže a zúčastníte se zakončení nejznámějšího cyklistického závodu Tour de France. Nevynecháte Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame a navštívíte dějiště tenisové French Open. Vydejte se s námi na cestu francouzskou historií, poznejte Paříž a zažijte finále Tour de France!

  • Francie
  • Praha
  • hotel 2* nebo 3* v Paříži
  • snídaně

Užijte si ty nejlepší dny svého života ve Francii! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Sport. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Francie najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například ve Francii, kde na vás čeká až 1 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Francie mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Sport“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Francie pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 1 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší z Paříže + TOUR DE FRANCE (letecky z Prahy).