Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do údolí Loiry

Pohádka na divoké řece

Údolí z říše pohádek. Středověké pevnosti, renesanční zámky, velkolepé zahrady. Domov králů i slavných osobností. Užijte si přírodní krásy nebo vynikající regionální kuchyni. Poznejte povodí Loiry!

Kontinentální klima a kouzlo staveb jako jedinečné spojení přírody a člověka. Chennonceau, Chambord, Villandry a další stále znějí šumem opulentních hostin. Vydejte se s námi po stopách historie!

Údolí Loiry: Největší zajímavosti

Poznávací zájezdy do údolí Loiry Západ slunce nad údolím Loiry
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Kouzelné Lucemburské zahrady
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Okouzlující zámek Chambord
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Malebný umělecký Montmartre
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Užijte si večerní plavbu po Seině
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Světoznámé muzeum Louvre
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Interiéry parfumérie Fragonard
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Majestátní budova Opery Garnier
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Nejslavnější kabaret na světě Moulin Rouge
Poznávací zájezdy do údolí Loiry Královský palác Palais-Royal
Poznávací zájezdy do údolí Loiry V okolí mrakodrapu Montparnasse jsou trhy celoročně
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže a okouzlující zámky na Loiře. Navštívíte Eiffelovu věž, projdete se Latinskou čtvrtí, zhlédnete Operu Garnier i umělecké skvosty muzea Louvre. A budete obdivovat úchvatné zámky Chambord, Chenonceau i Amboise. Zažijte s námi Paříž a objevte zámecké poklady údolí Loiry!

  • Francie
  • Ostrava, Olomouc, Brno, Praha nebo Plzeň
  • snídaně

Prozkoumejte s námi zákoutí Údolí Loiry a objevte nejkrásnější místa této oblasti. Všechny poznávací zájezdy do Francie mají zajištěn bohatý program, aby účastníci  poznali co nejvíce z Francie a každý si našel to své. V programu je také vyhraněn dostatek volného času pro procházky, návštěvy zdejších restaurací a nákupy suvenýrů.

Během svých cest můžete vidět tamější památky, přírodní krásy a zdejší kulturu. Po Francii vás provede zkušený průvodce, který vám bude k dispozici již od začátku zájezdu. Můžete se tedy na něj obrátit po celou dobu vaší cesty. Ubytování je zajištěno v klidném a pohodlném hotelu s blízkým napojením na komunikaci. Nabízíme poznávací zájezdy do Údolí Loiry, na které jen tak nezapomenete.

Jakmile budete nasyceni krásou Údolí Loiry, můžete se vydat i do dalších kouzelných destinací této půvabné země. Nabízíme až 1 poznávacích zájezdů Údolí Loiry s bohatým programem do Francie a okolí, například To nejlepší z Paříže + ZÁMKY NA LOIŘE (autobusem). Vyberte si poznávací zájezdy Údolí Loiry a zažijte nová dobrodružství!