Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Francie na vlastní kůži

Jeďte zažít Francii…

Oblíbená místa Francouzů, pestrobarevné květinové trhy, nejkrásnější zahrady a parky, gurmánské speciality místní kuchyně, spojení historie a moderny… Objevte Francii po francouzsku – spolehlivě autenticky.

S naším průvodcem, který je tu jako doma, se neztratíte. Zavede vás tam, kam nikdo jiný. Ukáže vám místa, kde na turisty nenarazíte a dá ty nejlepší rady na cestu. Jednoduše prožijete Francii jako pravý Francouz.

Francie na vlastní kůži Užijte si večerní plavbu po Seině
Francie na vlastní kůži Lahodní šneci s petrželovým máslem
Francie na vlastní kůži Úchvatná katedrála Notre-Dame
Francie na vlastní kůži Lákavá nabídka jedné z pařížských restaurací
Francie na vlastní kůži Sibylin chrám – dominanta parku Buttes-Chaumont
Francie na vlastní kůži Slavný Svatomartinský kanál
Francie na vlastní kůži Nejstarší pařížská fontána – Kašna neviňátek
Francie na vlastní kůži Kouzelná botanická zahrada Jardin des plantes
Francie na vlastní kůži La Grande Arche je dominantou La Défense
Francie na vlastní kůži Nejkrásnější pařížský hřbitov Père-Lachaise
Francie na vlastní kůži Místo odpočinku Edith Piaf
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
Paříž po francouzsku (letecky z Prahy)

Jedinečný eurovíkend ve francouzské metropoli se zkušeným průvodcem, který je tu jako doma a městem vás provede jako místní! Uvidíte velkoměsto nad Seinou jinak než davy konvenčních turistů. Projdete se nejkrásnějšími parky i hřbitovy, navštívíte úžasné trhy, vychutnáte si historii i modernu a čekají vás gurmánské zážitky. Prožijte s námi Paříž jako praví Pařížané!

  • Francie
  • Praha
  • hotel 2* nebo 3* v Paříži
  • snídaně

Užijte si ty nejlepší dny svého života ve Francii! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Více autenticky. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Francie najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například ve Francii, kde na vás čeká až 1 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Francie mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Více autenticky“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Francie pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 1 zájezdů, mezi něž patří Paříž po francouzsku (letecky z Prahy).