Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zimní zájezdy do Francie

Zimní atmosféra Francie

Zimní splín a plískanice? Rozhodně ne. Vyrazte s námi za poznáváním krásy Francie v době, kdy má své klasické předvánoční kouzlo a je zasypána vločkami. Světelné ozdoby září ve tmě, výlohy obchodů lákají k návštěvě a nákupům. Dříve, než vyvrcholí přípravy na Štědrý den u vás doma, stihnete s námi sehnat vánoční dárky. 

Zažijte Francii v zimě!

10 důvodů, proč navštívit Francii

Zimní zájezdy do Francie Kouzelná zasněžená Paříž
Zimní zájezdy do Francie Kaple Sainte Chapelle
Zimní zájezdy do Francie Kouzelné Lucemburské zahrady
Zimní zájezdy do Francie Vánoční katedrála Notre-Dame
Zimní zájezdy do Francie La Defense ve vánočním hávu
Zimní zájezdy do Francie Adventní trhy La Defense
Zimní zájezdy do Francie Interiéry parfumérie Fragonard
Zimní zájezdy do Francie Majestátní budova Opery Garnier
Zimní zájezdy do Francie Montmartre má v zimě neodolatelné kouzlo
Zimní zájezdy do Francie Invalidovna a Most Alexandra III. po sněhovou pokrývkou
Zimní zájezdy do Francie Zimní kluziště před budovou Pařížské radnice
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Vánoční eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční Paříže. Navštívíte Eiffelovu věž, umělecký Montmartre nebo pařížský klenot Operu Garnier. Užijete si nejkrásnější trhy ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés nebo v La Défense a nakoupíte nejlepší vánoční dárky. Vychutnejte si s námi sváteční atmosféru a zažijte kouzelnou adventní Paříž!

  • Francie
  • Praha
  • hotel 2* nebo 3* v Paříži
  • snídaně

Užijte si ty nejlepší dny svého života ve Francii! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Zimní. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Francie najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například ve Francii, kde na vás čeká až 1 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Francie mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Zimní“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Francie pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 1 zájezdů, mezi něž patří Adventní Paříž + NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ TRHY (letecky z Prahy).