Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy na karnevaly do Itálie

Do Benátek na karneval

Pohodlným busem z Ostravy, Olomouce, Brna, Prahy a Českých Budějovic vás vezmeme do ostrovního města plného pohádkových uliček, kde se nejezdí autobusem, ale pluje na gondolách.

Pak už můžete jen tipovat, co vám učaruje nejvíc: bazilika sv. Marka, Kampanila, Canal Grande, Ponte di Rialto... Benátky nejsou památkou UNESCO nadarmo. A to všechno v netradiční karnevalové atmosféře.

10 důvodů, proč navštívit Itálii

Zájezdy na karnevaly do Itálie Barevné domky ostrova Burano
Zájezdy na karnevaly do Itálie Karneval v plném proudu
Zájezdy na karnevaly do Itálie Půvabné uličky Benátek
Zájezdy na karnevaly do Itálie Působivý interiér baziliky Frari
Zájezdy na karnevaly do Itálie Průčelí baziliky sv. Marka
Zájezdy na karnevaly do Itálie Bohatě zdobené karnevalové masky
Zájezdy na karnevaly do Itálie Originalní karnevalové masky
Zájezdy na karnevaly do Itálie Všudypřítomná atmosféra karnevalu
Zájezdy na karnevaly do Itálie Věž Kampanila na náměstí sv. Marka
Zájezdy na karnevaly do Itálie Pózující karnevalové masky
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canale Grande a vychutnáte si bujaré veselí, hudbu i originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

  • Itálie
  • Ostrava, Brno nebo Praha
  • hotel
  • snídaně

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canal Grande. A pak už si vychutnáte bujaré veselí, hudbu a originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

  • Itálie
  • Olomouc, Brno nebo Ostrava
  • bez ubytování
  • bez stravy

Zažijte Itálii s nejlepšími průvodci! Již 3 857 cestovatelů s námi Itálii navštívilo.

Užijte si ty nejlepší dny svého života v Itálii! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Karnevaly. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Itálie najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v Itálii, kde na vás čeká až 2 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Itálie mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Karnevaly“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Itálie pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 2 zájezdů, mezi něž patří Karneval v Benátkách (autobusem z Ostravy).