Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní Milán

Stylový advent v Miláně

Největší gotický chrám Itálie, proslulý operní dům, vyhlášené nákupní galerie, značkové butiky… Centrum světové módy otvírá své brány v adventním čase – italská vánoční inspirace na každém kroku.

Nic vám neunikne – náš průvodce je v Miláně jako doma. Budete obdivovat velkolepé Duomo di Milano. Vychutnáte si vánoční trhy i místní trattorie. Zapomeňte na nudu a zažijte advent v italském stylu!

Adventní Milán Gotická chlouba Duomo di Milano
Adventní Milán Operní chrám a divadlo La Scala
Adventní Milán Kostel Santa Maria Delle Grazie
Adventní Milán Náměstí Piazza di Duomo
Adventní Milán Basilica di Saint Ambrogio v Miláně
Adventní Milán Nákupní galerie Vittorio Eamnnuele
Adventní Milán Interiér vyhlášené galerie Vittorio Emannuele
Adventní Milán Tradiční italský vánoční dezert Panettone
Adventní Milán Zimní atmosféra Oblouku míru v Miláně
Adventní Milán Velkolepé Duomo di Milano v záři světel
Adventní Milán Vánoční strom před Duomo di Milano
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z adventního Milána. Navštívíte starobylou Monzu, užijete si sváteční atmosféru na vánočních trzích a nahlédnete do míst, kde je dobrý vkus dán už do vínku a inspiruje svou rafinovaností celý svět. Poznejte s námi město světové módy a zažijte advent po italsku v Miláně!

  • Itálie
  • Ostrava
  • hotel 3* v Miláně
  • snídaně

Každý den může být jedinečný a plný nových zážitků. S Radynacestu.cz máte možnost prozkoumat téměř celý svět křížem krážem, objevovat nové kultury, památky nebo navštívit zajímavé atrakce. Stačí si vybrat poznávací zájezd z naší nabídky a dobrodružství může začít!

Všechny naše poznávací zájezdy do Itálie mají zajištěn bohatý program a profesionálního průvodce, který se o vás po celou cestu bude starat. Pokud budete mít jakýkoliv problém, nebojte se na něj obrátit, vždy rád poradí a vyjde vám vstříc.

Poznávací zájezdy Milán nebo tematické poznávací zájezdy „Advent“ vás provedou těmi nejlepšími místy, na které můžete v tak krásném městě, jako je Milán, narazit. Vyzkoušet můžete například velmi oblíbený zájezd Adventní Milán + TRADIČNÍ ITALSKÉ VÁNOČNÍ TRHY (letecky z Ostravy).

Kromě výběru z různých témat si můžete zvolit také zájezdy dělané na míru přímo pro vaši skupinu. Program je udělán přesně tak, aby si jej užil každý účastník zájezdu.