Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní Milán letecky

Vánoční inspirace z Milána

Největší gotický chrám Itálie, proslulý operní dům, vyhlášené nákupní galerie, značkové butiky… Inspirace, kam se podíváte. Začněte balit – do centra světové módy v předvánočním čase vás vezmeme letecky. 

Nic vám neunikne – náš průvodce je v Miláně jako doma. Budete obdivovat velkolepé Duomo di Milano. Vychutnáte si vánoční trhy i místní trattorie. Zapomeňte na nudu a zažijte stylový italský advent!

Adventní Milán letecky Vánoční strom na Piazza di Duomo
Adventní Milán letecky Operní chrám a divadlo La Scala
Adventní Milán letecky Kostel Santa Maria Delle Grazie
Adventní Milán letecky Náměstí Piazza di Duomo
Adventní Milán letecky Basilica di Saint Ambrogio v Miláně
Adventní Milán letecky Nákupní galerie Vittorio Eamnnuele
Adventní Milán letecky Interiér vyhlášené galerie Vittorio Emannuele
Adventní Milán letecky Tradiční italský vánoční dezert Panettone
Adventní Milán letecky Zimní atmosféra Oblouku míru v Miláně
Adventní Milán letecky Velkolepé Duomo di Milano v záři světel
Adventní Milán letecky Vánoční strom před Duomo di Milano
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z adventního Milána. Navštívíte starobylou Monzu, užijete si sváteční atmosféru na vánočních trzích a nahlédnete do míst, kde je dobrý vkus dán už do vínku a inspiruje svou rafinovaností celý svět. Poznejte s námi město světové módy a zažijte advent po italsku v Miláně!

  • Itálie
  • Ostrava
  • hotel 3* v Miláně
  • snídaně

Odcestujte s námi letecky do Milána! V naší nabídce čítající 1 poznávacích zájezdů do Itálie najdete eurovíkendy a zájezdy na různé téma, například téma „Advent“. Během všech zájezdů na vás čeká příjemná společnost a zkušený průvodce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. U vícedenních poznávacích zájezdů se navíc můžete těšit na ubytování v klidné lokalitě.

Poznávací zájezdy do Milána vám ukážou krásy tamějšího města. Stačí si vybrat jeden z našich zájezdů, sbalit a může se vyrazit! Dopravu nabízíme letecky nebo autobusem, je jen na vás, kterou při cestování upřednostníte. Poznávací zájezdy letecky do Itálie pro všechny věkové kategorie potěší malé i velké dobrodruhy.

Nebojte se s námi vydat vstříc dobrodružství nebo naopak si užít pár dní odpočinku, pohody a relaxu. Jeden z velmi oblíbených poznávacích zájezdů „Advent“ je například Adventní Milán + TRADIČNÍ ITALSKÉ VÁNOČNÍ TRHY (letecky z Ostravy).