Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní Milán letecky z Ostravy

Prožijte advent v Miláně

Vyrazte za vánoční inspirací – letecky z Ostravy se vším pohodlím. Mekka světového designu otvírá své brány. Největší gotický chrám Itálie, proslulý operní dům, značkové butiky… Zažijte advent v italském stylu.

Nic vám neunikne – náš průvodce je v Miláně jako doma. Budete obdivovat velkolepé Duomo di Milano. Vychutnáte si atmosféru adventních trhů i místních trattorií. Připravte se na vánoční zážitky po italsku!

Adventní Milán letecky z Ostravy Vánoční strom na Piazza di Duomo
Adventní Milán letecky z Ostravy Operní chrám a divadlo La Scala
Adventní Milán letecky z Ostravy Kostel Santa Maria Delle Grazie
Adventní Milán letecky z Ostravy Náměstí Piazza di Duomo
Adventní Milán letecky z Ostravy Basilica di Saint Ambrogio v Miláně
Adventní Milán letecky z Ostravy Nákupní galerie Vittorio Eamnnuele
Adventní Milán letecky z Ostravy Interiér vyhlášené galerie Vittorio Emannuele
Adventní Milán letecky z Ostravy Tradiční italský vánoční dezert Panettone
Adventní Milán letecky z Ostravy Zimní atmosféra Oblouku míru v Miláně
Adventní Milán letecky z Ostravy Velkolepé Duomo di Milano v záři světel
Adventní Milán letecky z Ostravy Vánoční strom před Duomo di Milano
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z adventního Milána. Navštívíte starobylou Monzu, užijete si sváteční atmosféru na vánočních trzích a nahlédnete do míst, kde je dobrý vkus dán už do vínku a inspiruje svou rafinovaností celý svět. Poznejte s námi město světové módy a zažijte advent po italsku v Miláně!

  • Itálie
  • Ostrava
  • hotel 3* v Miláně
  • snídaně

Poznávací zájezdy do Itálie? U nás ano! Připravili jsme pro vás pestrou nabídku poznávacích zájezdů a eurovíkendů do celého světa, včetně Itálie. A abyste si to užili na maximum, vytvořili jsme tematické zájezdy. Poznávací zájezdy „Advent“ vám poskytují možnost vybrat si zájezd přesně na míru pro vás.

Všechny naše poznávací zájezdy do Itálie mají zajištěn bohatý program, během kterého se určitě nudit nebudete (jen pokud byste sami chtěli). Těšit se můžete také na zkušeného průvodce, který vám rád zodpoví vaše dotazy, a který vás provede těmi nejkouzelnějšími místy daného města.

Navštívit můžete například Milán, město, které nabízí hned několik možností trávení volného času. V nabídce poznávacích zájezdů do Milána máme 1 zájezdů, které čekají jen na vás. Kromě místa a tématu zájezdu si můžete zvolit také dopravu. Ať už si vyberete poznávací zájezdy Milán letecky nebo jiný druh dopravy, vždy na vás bude zkušený průvodce, který se vám bude věnovat ihned po odjezdu.

Vyberte si z naší pestré nabídky poznávacích zájezdů z Ostravy to pravé ořechové a vyrazte s námi do světa. Mezi velmi oblíbené patří zájezd Adventní Milán + TRADIČNÍ ITALSKÉ VÁNOČNÍ TRHY (letecky z Ostravy).