Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Sardinie letecky

Poznejte rajské Středomoří

Další krásný kousek světa? Mezi dvěma kontinenty. Exotická Sardinie omývaná modrým mořem. Atraktivní pobřeží i poklidné vnitrozemí. Ideální k odpočinku i k aktivní zábavě. Navštivte ostrov dvojí tváře!

Rozmanité pláže, utajené zátoky. Skaliska a útesy. Tajuplné pravěké nurágy. Středověké památky i kouzelná pohoří. Poznejte Alghero či Neptunovu jeskyni. Za italskou krásou odlétáme z Prahy!

10 důvodů, proč navštívit Sardinii

Sardinie letecky Alghero - Neptunovy jeskyně
Sardinie letecky Plážový resort Costa Paradiso
Sardinie letecky Alghero
Sardinie letecky Alghero - stará část města
Sardinie letecky Letovisko Porto Rotondo
Sardinie letecky Půvabné městečko Castelsardo
Sardinie letecky Katedrála San Antonio Abate v Castelsardo
Sardinie letecky Tajemné nurágy
Sardinie letecky Alghero
Sardinie letecky Porto Torres
Sardinie letecky Bazilika San Gavino v Porto Torres
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejkrásnější ze Sardinie (letecky z Prahy)

Výjimečný poznávací zájezd s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze Sardinie. Ocitnete se v ráji plném překrásných pláží, panenské přírody a historie. Očistíte tělo i duši pobytem u moře a lehkým trekovým výletem. Vychutnáte si kouzelné Alghero či projížďku k mysu Capo Caccia. Zapomeňte na starosti a poznejte čarokrásnou Sardinii!

S námi se můžete podívat až na konec světa! Začít můžete například v Itálii. Prozkoumat můžete pěkně zblízka zákoutí Sardinie a další destinace této nádherné země a odnést si tak nezapomentelné zážitky a krásné vzpomínky. Nabízíme poznávací zájezdy do Itálie za relaxací, objevováním památek i přírodních krás nebo poznávací zájezdy s návštěvou velkolepých kulturních atrakcí.

Ať už zvolíte dopravu letecky  či jinou, vždy na vás bude čekat milý kolektiv čítající maximálně 25 lidí. Po celou dobu zájezdu budete mít po ruce zkušeného průvodce, který se o vás postará a zajistí, že vše proběhne tak, jak má a vy si svůj zájezd užijete na plno. Poznávací zájezdy Sardinie letecky vám zajistí plno nezapomenutelných okamžiků a zkušeností.

Během pobytu budete ubytování v klidném hotelu, kde přes noc naberete dostatek sil na další skvělý den. Itálie je nádherná země plná možností, kam se podívat. Neotálejte a pusťte se s námi za dobrodružtvím a novými zážitky, které zde čekají. Vybírat můžete až z 1 eurovíkendů a poznávacích zájezdů do Itálie letecky. Vyzkoušet můžete jeden z oblíbených zájezdů To nejkrásnější ze Sardinie (letecky z Prahy).