Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Exotické zájezdy do Japonska

Ochutnejte jiný svět

Japonsko, země neuchopitelná a velmi osobitá. Úslužná a přitom hrdá, stejně jako její obyvatelé. V každém případě však exotická od zenových zahrad s kvítky sakury až po špičky chrámů. Prožijte kulturní šok v nejlepším slova smyslu. Zažijte krásu asijských měst, klid japonských lázní, magii hory Fudži, či historií obtěžkané Hirošimy.

Tak odlišné, tak lákavé.  Japonsko autenticky.

Exotické zájezdy do Japonska Nikkó chrámový komplex v horách
Exotické zájezdy do Japonska Ostrov Odaiba v Tokiu
Exotické zájezdy do Japonska Rušná čtvrť Šibuja v Tokiu
Exotické zájezdy do Japonska Posvátná hořa Fudži
Exotické zájezdy do Japonska Padesát buddhistických soch v Nikkó
Exotické zájezdy do Japonska Známý reliéf tří opic
Exotické zájezdy do Japonska Hrad v Osace
Exotické zájezdy do Japonska Noční pohled na Osaku
Exotické zájezdy do Japonska Stará čtvrť v Kjótu
Exotické zájezdy do Japonska Nádherný Zlatý pavilon v Kjótu
Exotické zájezdy do Japonska Klikaté chodby Fušimi Inari
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Životní zážitek na poznávacím zájezdu s průvodcem, během kterého objevíte nevšední krásy Japonska a na vlastní kůži vyzkoušíte tradiční japonské lázně. Projdete se úchvatným Tokiem, zhlédnete zdejší chrámy, kláštery i zahrady, ochutnáte japonskou kuchyni a Hirošima vás nenechá chladnými. Buďte cestovatel a jeďte s námi zažít Japonsko, na které se nezapomíná!

Užijte si ty nejlepší dny svého života v Japonsku! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Exotika. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Japonsko najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v Japonsku, kde na vás čeká až 1 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Japonska mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Exotika“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Japonska pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 1 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší z Japonska (letecky z Prahy).