Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy na Gran Canarii

Ostrovní světadíl Atlantiku

Dnešní program: Gran Canaria živě… Namíchejte si s námi pravý kanárský koktejl – dechberoucí horská panoramata, pláže jako z Karibiku, vůně africké Sahary… A poznejte „miniaturní kontinent“ na vlastní kůži.

Projdete se po dunách saharského písku i po dně největšího sopečného kráteru. V Las Palmas se vydáte po Kolumbových stopách. A Benátky Gran Canarie vás dostanou. Zapomeňte na nudu – připravte se na zážitky!

Gran Canaria: Největší zajímavosti

Poznávací zájezdy na Gran Canarii Horské panorama Grand Canarie
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Las Palmas
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Katedrála Sv. Anny
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Pláž Las Canteras
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Firgas
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Katedrála Arucas
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Artenara
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Tejeda
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Roque Nublo
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Teror
Poznávací zájezdy na Gran Canarii Dunas Maspalomas
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z ostrova Gran Canaria + LEHKÁ TURISTIKA (letecky z Ostravy – Krakova)

Výjimečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte zajímavosti Gran Canarie a užijete si pár lehkých treků. Projdete se úzkými uličkami v Las Palmas, ochutnáte rum z Arucasu, necháte se unášet půvabem města Terror, sklouznete se na dunách v Maspolomas a protáhete tělo příjemnou turistikou. Vyrazte s námi za pravými zážitky a objevte krásy Gran Canarie!

Prozkoumejte s námi zákoutí Gran Canarii a objevte nejkrásnější místa této oblasti. Všechny poznávací zájezdy na Kanárské ostrovy mají zajištěn bohatý program, aby účastníci  poznali co nejvíce z Kanárské ostrovy a každý si našel to své. V programu je také vyhraněn dostatek volného času pro procházky, návštěvy zdejších restaurací a nákupy suvenýrů.

Během svých cest můžete vidět tamější památky, přírodní krásy a zdejší kulturu. Po Kanárských ostrovech vás provede zkušený průvodce, který vám bude k dispozici již od začátku zájezdu. Můžete se tedy na něj obrátit po celou dobu vaší cesty. Ubytování je zajištěno v klidném a pohodlném hotelu s blízkým napojením na komunikaci. Nabízíme poznávací zájezdy na Gran Canarii, na které jen tak nezapomenete.

Jakmile budete nasyceni krásou Gran Canarii, můžete se vydat i do dalších kouzelných destinací této půvabné země. Nabízíme až 1 poznávacích zájezdů Gran Canaria s bohatým programem do Kanárské ostrovy a okolí, například To nejlepší z ostrova Gran Canaria + LEHKÁ TURISTIKA (letecky z Ostravy – Krakova). Vyberte si poznávací zájezdy Gran Canaria a zažijte nová dobrodružství!