Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Gran Canaria letecky

Objevte Canaria kontinent

3 853 kilometrů, 5 hodin pohodlného letu a cestovatelský cíl je na dosah – „sedmý světadíl“. Miniaturní kontinent s nádechem Karibiku, banánovými plantážemi, vůní Sahary, čarokrásnou přírodou… Poznejte Gran Canarii!

S naším průvodcem, který je tu jako doma, zažijete Kanáry jako nikdo jiný. Ostrovní atmosféra u sklenky třešňového likéru, písečné duny, vodopády, labyrinty jeskyní… A nezapomeňte foťáky – nedáte je z ruky.

Gran Canaria: Největší zajímavosti

Gran Canaria letecky  Miniaturní kontinent Gran Canaria
Gran Canaria letecky  Las Palmas
Gran Canaria letecky  Katedrála Sv. Anny
Gran Canaria letecky  Pláž Las Canteras
Gran Canaria letecky  Firgas
Gran Canaria letecky  Katedrála Arucas
Gran Canaria letecky  Artenara
Gran Canaria letecky  Tejeda
Gran Canaria letecky  Roque Nublo
Gran Canaria letecky  Teror
Gran Canaria letecky  Dunas Maspalomas
Doprava:
Letecky
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z ostrova Gran Canaria + LEHKÁ TURISTIKA (letecky z Ostravy – Krakova)

Výjimečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte zajímavosti Gran Canarie a užijete si pár lehkých treků. Projdete se úzkými uličkami v Las Palmas, ochutnáte rum z Arucasu, necháte se unášet půvabem města Terror, sklouznete se na dunách v Maspolomas a protáhete tělo příjemnou turistikou. Vyrazte s námi za pravými zážitky a objevte krásy Gran Canarie!

S námi se můžete podívat až na konec světa! Začít můžete například v Kanárských ostrovech. Prozkoumat můžete pěkně zblízka zákoutí Gran Canarii a další destinace této nádherné země a odnést si tak nezapomentelné zážitky a krásné vzpomínky. Nabízíme poznávací zájezdy na Kanárské ostrovy za relaxací, objevováním památek i přírodních krás nebo poznávací zájezdy s návštěvou velkolepých kulturních atrakcí.

Ať už zvolíte dopravu letecky  či jinou, vždy na vás bude čekat milý kolektiv čítající maximálně 25 lidí. Po celou dobu zájezdu budete mít po ruce zkušeného průvodce, který se o vás postará a zajistí, že vše proběhne tak, jak má a vy si svůj zájezd užijete na plno. Poznávací zájezdy Gran Canaria letecky vám zajistí plno nezapomenutelných okamžiků a zkušeností.

Během pobytu budete ubytování v klidném hotelu, kde přes noc naberete dostatek sil na další skvělý den. Kanárské ostrovy je nádherná země plná možností, kam se podívat. Neotálejte a pusťte se s námi za dobrodružtvím a novými zážitky, které zde čekají. Vybírat můžete až z 1 eurovíkendů a poznávacích zájezdů do Kanárské ostrovy letecky. Vyzkoušet můžete jeden z oblíbených zájezdů To nejlepší z ostrova Gran Canaria + LEHKÁ TURISTIKA (letecky z Ostravy – Krakova).