Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy na Gran Canarii na týden a více

Kanárský týden zážitků

Dnešní program: Gran Canaria živě… Namíchejte si s námi cestovatelský koktejl – dechberoucí horská panoramata, pláže jako z Karibiku, vůně africké Sahary… A poznejte „miniaturní kontinent“ na vlastní kůži.

Projdete se po dunách saharského písku i po dně největšího sopečného kráteru. V Las Palmas se vydáte po Kolumbových stopách. A Benátky Gran Canarie vás dostanou. Zapomeňte na nudu – užijte si Kanáry!

Gran Canaria: Největší zajímavosti

Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Artenara
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Las Palmas
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Katedrála Sv. Anny
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Pláž Las Canteras
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Firgas
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Katedrála Arucas
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Tejeda
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Roque Nublo
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Teror
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Dunas Maspalomas
Zájezdy na Gran Canarii na týden a více Puerto de Mogán
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z ostrova Gran Canaria + LEHKÁ TURISTIKA (letecky z Ostravy – Krakova)

Výjimečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte zajímavosti Gran Canarie a užijete si pár lehkých treků. Projdete se úzkými uličkami v Las Palmas, ochutnáte rum z Arucasu, necháte se unášet půvabem města Terror, sklouznete se na dunách v Maspolomas a protáhete tělo příjemnou turistikou. Vyrazte s námi za pravými zážitky a objevte krásy Gran Canarie!

Poznejte krásy všech zemí! Začít můžete například na Kanárských ostrovech. Poznávací zájezdy na Kanárské ostrovy jsou plné dobrodružství, pohody a klidu. Nebojte se vycestovat a poznat svět na vlastní oči. Vyrazit můžete autobusem či letadlem, z Prahy, Ostravy nebo dalších měst v České republice.

Aby byly zájezdy opravdu skvělým zážitkem a odnesli jste si z nich plno krásných vzpomínek, přizpůsobujeme je různým zájmovým skupinám a požadavkům zákazníků. Najdete tak u nás poznávací zájezdy „Týden a více“ a další tematické zájezdy do krásné země jménem Kanárské ostrovy.

Poznávací zájezdy na Kanárské ostrovy s bohatým programem a zkušeným průvodcem vám zajistí nejen krásné vzpomínky. Tuto krásnou zemi si určitě zamilujete a budete se zde rádi vracet. Navštívit můžete například destinaci Gran Canaria. Ať už si ale vyberete poznávací zájezd na Gran Canarii či zájezd do jiné destinace, vždy budete v dobrých rukách.

Po dobu zájezdu s vámi bude zkušený průvodce, který se o vás postará a zodpoví vaše případné dotazy. V případě vícedenních zájezdů se nemusíte obávat ani ubytování. To je zajištěno vždy v příjemné lokalitě poblíž komunikace s dobrým napojením do města.