Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce

Čertí advent k pohledání

Příchod Vánoc stále stejný? Zajeďte si do Rakouska! Zdejší diví krampusové víří advent po staletí! Ve městech i všude kolem kvapí trestat zrádné duše. Nevěříte? Seznamte se s alpskou tradicí!

Průvod čertů v plném lesku. Lesní, skalní, bažinatí, s kopyty i řetězy. Vzbuzují posvátnou úctu. V rukou biče nebo metly. Nebojte se pekelníků! Na hlučné dovádění ďáblů v Retzu vás vezmeme z Humpolce.

Rakouské průvody čertů: Největší zajímavosti

Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Pověstní rakouští čerti
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Hlavní trhy před vídeňskou radnicí
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Fantastické ručně vyřezávané masky
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Průvod čertů je jedinečný zážitek
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Vídeňská radnice s vánočními trhy
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Zahřejte se vídeňským punčem
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Nechte se zlákat skvělým cukrovím
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Vánoční trh na náměstí v Retzu
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Hrozivé masky čertů v Retzu
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Vyberte si z mnoha suvenýrů
Zájezdy na Krampuslaufy z Humpolce Nezaměnitelná atmosféra vánoční Vídně
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Adventní víkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánoční Vídně, navštívíte moravské historické Znojmo a užijete si průvod čertů ve vinařském Retzu. Zhlédnete barokní klenot Karlskirche i slavnou Albertinu a vychutnáte si dvojitou porci vánočních trhů. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc, nenechte si ujít čerty Krampuse a poznejte adventní Vídeň!

Každý poznávací zájezd z Humpolce z kategorie Krampuslaufy má zajištěn bohatý program, ve kterém najdete také dostatek prostoru pro vlastní program. Během zájezdu budete mít po ruce zkušeného průvodce, který se o vás postará, vše vám ukáže a vysvětlí. Doprava je zajištěna buď autobusem nebo letecky, přičemž na váš vždy čeká příjemný kolektiv o maximálně 25 lidech.

Nabízíme jednodenní i vícedenní poznávací zájezdy "Krampuslaufy" s ubytováním v příjemném prostředí, kde naberete dostatek sil na další den zájezdu. Vybírat můžete až z 1 zájezdů ze sekce „Krampuslaufy“. Ihned po odjezdu z Humpolce se můžete těšit na plno nových zážitků, které na vás čekají na každém rohu.

Nabízíme eurovíkendy a poznávací zájezdy pro rodiny s dětmi, pro páry i pro seniory. Na své si přijde každá věková skupina. Mezi oblíbené poznávací zájezdy patří například Adventní Vídeň + PRŮVOD ČERTŮ V RETZU (autobusem z Prahy). S námi můžete prozkoumat celý svět!