Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní Budapešť autobusem z Prahy

Zažijte advent po maďarsku

Advent v zemi tokajského. Vyhlášené dobroty, tradiční řemesla a teplá vůně medoviny. Trochu jiná atmosféra předvánočních týdnů. Seznamte se s Budapeští. S naším průvodcem navštívíte ta nejkrásnější místa.

Historie na Dunaji v adventním hávu. Impozantní parlament, Rybářská bašta i proslulá ulice Vaci na pozadí pestrých vánočních trhů. Poznáte Budín i Pešť! S naším autobusem vyrážíme z Prahy.

Adventní Budapešť: Největší lákadla

Adventní Budapešť autobusem z Prahy Adventní trh u baziliky sv. Štěpána
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Dominantou Budapešti je parlament
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Vánoční atmosféra před bazilikou
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Řetězový most v Budapešti
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Pohled na Rybářskou baštu
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Matyášův chrám v Budapešti
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Vánoční strom u vídeňské radnice
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Hlavní trhy před vídeňskou radnicí
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Na trzích je bohatý výběr dekorací
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Barokní klenot Karlskirche
Adventní Budapešť autobusem z Prahy Vánoční výzdoba v ulicích
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Prahy)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční Vídně a Budapešti. Ve Vídni zhlédnete barokní klenot Karlskirche, Albertinu i Státní operu. V Budapešti Královský palác, Matyášův chrám a Rybářskou baštu. Vychutnáte si rakouským punč i maďarskou medovinu. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Vídeň a Budapešť!

Poznávací zájezdy do Maďarska? U nás ano! Připravili jsme pro vás pestrou nabídku poznávacích zájezdů a eurovíkendů do celého světa, včetně Maďarska. A abyste si to užili na maximum, vytvořili jsme tematické zájezdy. Poznávací zájezdy „Advent“ vám poskytují možnost vybrat si zájezd přesně na míru pro vás.

Všechny naše poznávací zájezdy do Maďarsko mají zajištěn bohatý program, během kterého se určitě nudit nebudete (jen pokud byste sami chtěli). Těšit se můžete také na zkušeného průvodce, který vám rád zodpoví vaše dotazy, a který vás provede těmi nejkouzelnějšími místy daného města.

Navštívit můžete například Budapešť, město, které nabízí hned několik možností trávení volného času. V nabídce poznávacích zájezdů do Budapešti máme 1 zájezdů, které čekají jen na vás. Kromě místa a tématu zájezdu si můžete zvolit také dopravu. Ať už si vyberete poznávací zájezdy Budapešť autobusem nebo jiný druh dopravy, vždy na vás bude zkušený průvodce, který se vám bude věnovat ihned po odjezdu.

Vyberte si z naší pestré nabídky poznávacích zájezdů z Prahy to pravé ořechové a vyrazte s námi do světa. Mezi velmi oblíbené patří zájezd Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Prahy).