+420 608 261 719Napište nám
5 důvodů pro okružní plavbu

5 důvodů, proč vyplout na okružní plavbu lodí: Luxusní zážitky na plovoucím paláci

Michael Bělák
   

Autor: Michael Bělák, Radynacestu.cz

Vydáno: 20. 5. 2015 | Aktualizováno: 26. 10. 2016TiskPoslat e-mailem

Výletní koráb ve své plné kráse Výletní koráb ve své plné kráse
0 1 2 3 4 5 6 7
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 466 zájezdů

Plavba výletní lodí spojuje poznávací zájezd s odpočinkovým pobytem u moře. Komfortní plovoucí palác se spoustou možností, co dělat, a zastávky v nejzajímavějších místech na světě – to je koktejl zážitků, na které do konce života nezapomenete.

1. Nemusíte se vůbec o nic starat

Okružní plavba osloví všechny generaceOkružní plavba osloví všechny generaceFoto: Thinkstock.com

Jet na okružní plavbu znamená zážitky a komfort. To platí už od začátku. Cestu z Česka do přístavu a zpět máte zajištěnou autobusem nebo letadlem. Pokud dorazíte do přístavního města dříve, máte v ceně zájezdu i pohodlný nocleh. A po celou dobu na lodi i během výletů na pevninu je s vámi průvodce.

2. Bydlíte v paláci na vodě

Útulná lodní kajuta lodi Calestyal CrystalÚtulná lodní kajuta lodi Calestyal CrystalFoto: Calestyal Crystal

Impozantní výletní lodě vás okouzlí už na první pohled svou majestátností. Blyští se zvenčí a své pasažéry hýčkají v luxusu i uvnitř. V klimatizovaných kajutách je samozřejmostí televize a koupelna s WC. Na několika palubách najdete bohatou nabídku možností, jak trávit čas.

Pro představu – výletní loď střední velikosti Celestyal Crystal pojme až 1200 pasažérů a má devět palub, pojmenovaných podle řeckých bohů.

3. Na lodi se nikdy nebudete nudit

I takhle může vypadat restaurace "na vodě"I takhle může vypadat restaurace "na vodě"Foto: Thinkstock.com

Z bohaté nabídky si vybere opravdu každý. Opalování na lehátku s oblíbeným pitím v ruce je ideální začátek. Zchladíte se v jednom z bazénů a pokračovat můžete třeba do vířivky. Pro ty, kteří si chtějí dát do těla, je k dispozici fitness centrum. Po cvičení se skvěle relaxuje v sauně a za vyzkoušení stojí také masáže.

Přípravy na večer přenecháte profesionálům v kosmetickém a kadeřnickém salónu. Přímo na lodi se dá vyrazit za nákupy v duty free a travel value obchodech.

Večer můžete strávit v restauraci, jednom z barů nebo si zahrát v kasinu. Jen tak posedět se dá ve společenských salónech a romantický večer na lodi si můžete okořenit tancem či poslechem živé hudby.

4. Procestujete v pohodlí kus světa

Návštěva středomořských pokladů - ostrov SantoriniNávštěva středomořských pokladů - ostrov SantoriniFoto: Thinkstock.com

Zatímco se máte skvěle na lodi, pomalu se blížíte k další zastávce na pevnině. Během plavby se podíváte na nejlákavější a nejzajímavější místa kolem. Představte si, že byste takové vzdálenosti absolvovali autobusem nebo v autě. Na lodi jdete v klidu spát a ráno se probouzíte zase o pár námořních mil dál.

5. Budete mít ty nejkrásnější vzpomínky

Opalování na palubě lodi je přísně dovolenoOpalování na palubě lodi je přísně dovolenoFoto: Thinkstock.com

Luxusní kajuty, dobré jídlo, bohatý program, spousta nových míst. Těžko se ale slovy popisuje pocit, který máte na palubě. Mořský vítr ve vlasech, když stojíte na přídi, a mohutný koráb se pomalu šine vpřed. Pohled na blížící se přístav, ještě zahalený mlhou. Nerušená noční obloha z lehátka na nejvyšší palubě. Tohle jinde zkrátka nezažijete.


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/5-duvodu-proc-vyplout-na-okruzni-plavbu-luxusni-zazitky-na-plovoucim-palaci/

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Budapešti na téma: Lázně a wellness

  • volná místa
  • Ostrava, Olomouc, Brno nebo Bratislava
  • hotel
  • snídaně
  • 3 290 Kč
To nejlepší z Londýna + TOWER a TOWER BRIDGE (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 16 990 Kč

Přidejte se k nám