+420 608 261 719Napište nám
Bangkok: TOP turistická destinace světa za rok 2016

Chybí vám léto? Odjeďte za exotikou do Bangkoku – TOP turistické destinace světa

Adéla Vavřačová
   

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz

Vydáno: 20. 10. 2016 | Aktualizováno: 3. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Bangkok – nejnavštěvovanější město podle žebříčku Mastercard Global Destination Cities Index 2016 Bangkok – nejnavštěvovanější město podle žebříčku Mastercard Global Destination Cities Index 2016
0 1 2
Thajsko (Bangkok)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 3 zájezdů do Bangkoku

Víte, že...

Bangkok má slušnou sbírku zákonů postrádajících logiku? Např.: Opustit dům bez spodního prádla se pokládá za trestný čin. Tak pro příště bacha, v čem budete odcházet z hotelu! 

S klidem zapomeňte na Londýn, který po několik let opanoval první místo mezi nejnavštěvovanějšími turistickými destinacemi světa. Bangkok už mu konečně přestal dýchat na záda a letos to britské metropoli pořádně natřel. Ukázal to tzv. Global Destination Cities Index, žebříček, který každoročně vydává společnost MasterCard.

Společnost MasterCard dlouhodobě sleduje počet mezinárodních návštěvníků, kteří ve světových městech přenocují, a zjišťuje, kam to v daném roce táhlo turisty nejvíce. Letos se všichni dobrodruzi a cestovatelé nejčastěji vydávali na dovolenou do Thajska.  

Thajsko je snadné si zamilovat pro jeho krásné pláže, opravdu pikantní jídla, tradiční masáže i vysoké teploty. V samotném Bangkoku vás zaručeně dostane prohlídka areálu královského paláce, jenž byl až do roku 1946 sídlem thajské královské rodiny.

Thajský Bangkok, místními obyvateli nazývaný také jako Město andělů, letos trumfl i taková turistická esa, jakými jsou Londýn, Paříž nebo třeba Dubaj. Do konce roku přivítá 21,47 milionů přenocujících návštěvníků.

A aby té Asie nebylo málo, neustále rostoucím počtem mezinárodních turistů se za poslední roky může pochlubit také Ósaka, třetí největší město v Japonsku. Titul „Největší skokan roku“ si vysloužila Dubaj, jež obsadila medailové 3. místo. Tak na co ještě čekáte? Poznejte kouzlo exotických poznávacích zájezdů do Thajska a vydejte se s námi nasát autentickou asijskou atmosféru!         

Thajsko (Bangkok)

Thajský poklad Bangkok

Vyberte si jeden z našich 3 zájezdů do Bangkoku

Zobrazit aktuální zájezdy do Bangkoku

Nejbližší volný zájezd odlétá již 7. ledna


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/chybi-vam-leto-odjedte-za-exotikou-do-bangkoku-top-turisticke-destinace-sveta/

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Krakova na téma: Adventní zájezdy

Adventní Krakov (autobusem z Ostravy) 18. 12. – 18. 12. 2016 (1 den)

  • volná místa
  • Český Těšín, Frýdek-Místek nebo Ostrava
  • bez ubytování
  • bez stravy
  • 640 Kč
  • volná místa
  • Vídeň
  • hotel
  • snídaně
  • 32 990 Kč

Přidejte se k nám