+420 608 261 719Napište nám

Dubaj Marina: Přehlídka bohatství a krásy

Markéta Lauterkrancová
   

Autor: Markéta Lauterkrancová, Radynacestu.cz

Vydáno: 1. 6. 2015 | Aktualizováno: 4. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Dubaj Marina Dubaj Marina
0 1 2 3
Spojené arabské emiráty (Dubaj)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 6 zájezdů do Dubaje

Dubaj Marina je luxusní část Dubaje, která leží na uměle vytvořeném zálivu, jenž rozšiřuje Perský záliv o 3 kilometry. Říká se, že po jejím dokončení se stane největším přístavem na světě. Ještě před 10 lety byla tato oblast pouze pouští za Dubají. 

Dnes je ale novým centrem města, kde najdete jak residenční tak i obchodní mrakodrapy, hotely, přístav, velké obchodní centrum, restaurace, oblíbenou promenádu, soukromé i veřejné pláže, jachtařský klub atd.

Dubaj Marina byla prvním místem, kde si svoji nemovitost mohli koupit i cizinci. Do té doby nemovitosti směli vlastnit jen místní lokálové a cizincům je jen pronajímali. Pokud byste si chtěli nemovitost pořídit, tak si budete muset sáhnout pořádně do kapsy. Za byt 2+kk dáte okolo 1 800 000 Dirhamů a můžete jej pronajímat za 10 000 Dirhamů měsíčně.

První fáze

První fáze Dubaj Mariny, která se rozprostírá na ploše 100 000 m2 a stála více než 1,2 bilionu Dirhamů, je už dokončena. Tato fáze byla inspirována a navržena podle modelu velmi úspěšného Concord Pacific Place podél False Creek ve Vancouveru. Druhá fáze se bude skládat z mrakodrapů, které budou seskupeny do bloku a jejich výška se bude pohybovat v rozmezí mezi 250 až  300 metry, přičemž nejvyšší budova má měřit 516 metrů.

Další částí Dubaj Mariny je Jumeirah Beach Residence, které nikdo neřekne jinak než džejbíár. V jejích 35 residenčních budovách bydlí na 15 000 obyvatel. Návštěvníky tam přitahuje 5 luxusních hotelů a nádherná promenáda The Walk podél moře, která je lemovaná kavárnami, obchůdky, butiky luxusních značek a posilovnami. Pokud na ni vyrazíte navečer, budete ohromeni mnoha luxusními vozy, kterými se přijíždějí pochlubit mladí Emiráťané.

Doprava do Dubaj Mariny je jednoduchá, stačí nastoupit na červenou trasu metra a vystoupit na zastávce Dubai Marina. Brzy bude také zprovozněna 10,6 kilometrů dlouhá linka tramvají, spojující jednotlivé části Dubaj Mariny.

Spojené arabské emiráty (Dubaj)

Poznejte město kuriozit

Vyberte si jeden z našich 6 zájezdů do Dubaje

Zobrazit aktuální zájezdy do Dubaje

Nejbližší volný zájezd odlétá již 10. února


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/dubaj-marina/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Dubaje na téma: Exotické zájezdy

  • volná místa
  • Ostrava
  • 3* hotel v Dubaji
  • snídaně
  • 22 990 Kč
To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • 3* hotel v Dubaji
  • snídaně
  • 23 990 Kč

Přidejte se k nám