+420 608 261 719Napište nám

Global Village: Celý svět za jeden jediný den? Jen tady!

Markéta Lauterkrancová
   

Autor: Markéta Lauterkrancová, Radynacestu.cz

Vydáno: 29. 1. 2015 | Aktualizováno: 5. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Hlavní vstup do Global Village Hlavní vstup do Global Village
0 1 2 3 4 5
Spojené arabské emiráty (Dubaj)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 6 zájezdů do Dubaje

Tip pro vás

Letošním lákadlem je Illumination World, lucernové městečko s populárními stavbami z celého světa.

Global Village je největší sezónní pouť na Středním Východě. Zábavní a nákupní areál je otevřený každý rok od listopadu do dubna a účastní se ho více jak 70 zemí z 5 kontinentů vystavujících ve více jak 36 pavilonech. Nabízí přes 50 pouťových atrakcí, včetně adrenalinových zážitků, a jídlo z celého světa, které můžete ochutnat ve více jak 26 restauracích.

Každý z pavilonů je postavený v architektonickém stylu země nebo oblasti, kterou reprezentuje. Uvnitř si můžete koupit různé suvenýry nebo tradiční předměty.

Jaké pavilony na vás čekají?

Určitě navštivte Indický pavilon, který je plný orientálních kostýmů, látek a šperků. V Africkém pavilonu mají zase plno dřevěných talismanů.

V Malajském je největším lákadlem kouzelnický stánek. Kouzelník vám předvede plno neuveřitelných triků a záhadu vám objasní jen v případě, že si kouzlo koupíte. V roce 2014 v Global Village poprvé otevřeli Americký pavilon. V Čínském pavilonu mají nepřeberné množství doplňků a to jak mód ních tak i elektronických. V Jemenském pavilonu můžete ochutnat stovky druhů medu a v Tureckém pavilonu zase med turecký.

V Afghánském nebo Pakistánském seženete kožené bundy a ručně vyráběné koberce, v Egyptském papyrus a v Evropském pavilonu si můžete koupit suvenýry z Velké Británie a kosmetiku z Německa.

Zklamaní jsme byli v Italském pavilonu, kde Rusky prodávají všechno zaručeně originální z Itálie. Na chlup stejné zboží seženete i v jiných pavilonech s 90% slevou.

Atrakce, které nemůžete vynechat

Pouť je plná atrakcí pro děti i dospělé. Jsou tam různé houpačky, horské dráhy, obrovská ruská kola a i atrakce, při kterých vám ztuhne krev v žilách.

Ta nejadrenalinovější atrakce je pro tři osoby, které jsou vyneseny do výšky 33 metrů, musí si otevřít padák a než se padák otevře, letí volným pádem. Zjednodušeně se zhoupnou a proletí jako ptáci do davu lidí. Tato atrakce je jedinou svého druhu v Emirátech.

K smrti vás vyděsí i návštěva 3D Hounted House. V areálu je uměle vytvořená laguna, kde jezdí lodičky dhow a v jedné její části je barvami hrající fontána.

Vstupenka do parku je stíratelným losem a je na ni možno vyhrát jednu z neuvěřitelných pěti milionů cen!!! Například láhev Coca Coly nebo další vstup do parku zdarma. V celém areálu je k dispozici WiFi připojení.

Od 6. listopadu 2014 do 11. dubna 2015 se v parku uskuteční 12 000 představení, zahrnujících 60 ohňostrojů a 20 koncertů populárních arabských a asijských umělců.

Spojené arabské emiráty (Dubaj)

Poznejte město kuriozit

Vyberte si jeden z našich 6 zájezdů do Dubaje

Zobrazit aktuální zájezdy do Dubaje

Nejbližší volný zájezd odlétá již 10. února


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/global-village/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Dubaje na téma: Exotické zájezdy

  • volná místa
  • Ostrava
  • 3* hotel v Dubaji
  • snídaně
  • 22 990 Kč
To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • 3* hotel v Dubaji
  • snídaně
  • 23 990 Kč

Přidejte se k nám