+420 608 261 719Napište nám
Voskové Hvězdné války v muzeu Madame Tussauds

Vosk, kam se podíváš: Hvězdné války jsou zpět v plné parádě v muzeu Madame Tussauds v Londýně

Adéla Vavřačová
   

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz

Vydáno: 9. 6. 2015 | Aktualizováno: 10. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

„Strach musíš nejprve pojmenovat, teprve potom ho můžeš zapudit.“ Mistr Yoda „Strach musíš nejprve pojmenovat, teprve potom ho můžeš zapudit.“ Mistr Yoda
0 1 2 3
Anglie / Velká Británie (Londýn)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 127 zájezdů do Londýna

Zdají se vám kosmické sny a toužíte po cestách až do království vzdálených cizích galaxií? Nemusíte být zrovna dítětem, přesto můžete dát volný průchod všem svým snům a přáním. Muzeum voskových figurín Madame Tussauds v Londýně vás pozve na výpravu do vzdálených míst, aniž byste museli, byť jen na okamžik, opustit centrum Londýna. 

Speciální efekty a dramatické osvětlení navozují dokonalou iluzi docela jiné galaxie. Zavítejte s námi do světa hrdinů i padouchů fenomenální americké filmové série vytvořené Georgem Lucasem a navštivte tu nejzajímavější výstavu posledních let. Hvězdné války byly znovu probuzeny k životu a filmové plátno letos v květnu vyměnily za svět figurín z vosku.     

Fanoušci Hvězdných válek, to musíte vidět!

Všechny své oblíbené hrdiny máte tentokrát blíž než u televize v obýváku. Chcete si připomenout kultovní scény ze dvou filmových trilogií Hvězdných válek a pořídit si oblíbené selfie s odvážným Lukem Skywalkerem nebo s krásnou princeznou Leiou? Díky úzké spolupráci Lucasfilmu se svou mateřskou společností Disney se nyní můžete nechat působivou výstavou zaujmout a strhnout i vy. Vítejte v selfie nebi!  

Rozšíření stálé expozice představuje spolu s hrdiny Hvězdných válek i předměty, originálně použité rekvizity z filmů, kostýmy a plánky.

Tajemství příprav výstavy odhaleno!

Zatímco běžně trvá týmu dvaceti sochařů čtyři měsíce, než vytvoří realistickou voskovou figurínu, v případě Hvězdných válek o tak „krátkém“ čase nemohla být ani řeč. Týmu sto osmdesáti talentovaných sochařů trvalo dlouhých dvanáct měsíců, než bylo možné prohlásit celou expozici za hotovou. Malování figurín i aplikace vlasů, to vše byla velmi precizní ruční práce. Jen náklady na výrobu samotných voskových figurín se tak vyšplhaly na dva a půl milionu liber.

Mistr Yoda a spol. 

Až budete procházet výstavou, sami velmi brzy zjistíte, že tvůrci nenechali ani ten nejmenší detail bez povšimnutí. A tak například moudrý a velevážený mistr Yoda byl vyroben na základě podrobných měření původního modelu. Týmu deseti umělců zabralo čtyři měsíce, než jeho šedesát šest centimetrů vysokou postavu vytvořili.

Museli používat speciální olejovou barvu, aby docílili jeho typické zelené barvy kůže. Již tak dokonalý efekt ještě umocňuje vlhký bažinatý zápach a temně šedá mlha, která zkušeného mistra bojových umění obklopuje. Trvalo neuvěřitelných tisíc hodin, než se týmů deseti vlasových odborníků podařilo od hlavy až k patě osadit tělo Chewbaccy (Žvejkala či Žvejka) skutečnými chlupy z jaka divokého.

Boj světelnými meči začínáááá

Dokonce i tradiční zbraně rytířů Jedi nebo Sithů, světelné meče, byly speciálně pro muzeum Madame Tussauds vyrobeny originálním týmem, který vyráběl i meče do původních filmů. 

Šestnáct extrémně věrohodných voskových hrdinů i padouchů z Epizody I-VI, včetně Hana Sola, Yody, Dartha Vadera, princezny Lei a Luka Skywalkera, v jedenácti kultovních scénách ze všech šesti filmů Hvězdných válek znovu vdechne život těm nejpamátnějším okamžikům. Zkrátka je na co se těšit! 

Muzeum Madame Tussaud: Vosková chlouba Londýna - číst více

Kosmická dovolená v centru Londýna

Nečekejte, až letos v prosinci vstoupí do kin sedmá epizoda Hvězdných válek – Síla se probouzí, a oživte svou vášeň pro tuto slavnou sci-fi sérii ještě toto léto! Obrňte se proti davům nedočkavých návštěvníků a proleťte se v kokpitu hvězdné lodi Millennium, vstupte do Jabbova trůnního sálu, sveďte boj světelnými meči rytířů Jedi a staňte se na chvíli svým vlastním hrdinou z dětství, Lukem Skywalkerem nebo třeba Darthem Vaderem,… stojí to opravdu za to!

O této jedinečné a neopakovatelné výstavě však nestačí jen číst, chce to ji vidět na vlastní oči. Připojte se k dalším nadšencům a vydejte se s námi do Londýna co nejdříve. Než však do Londýna vyrazíte, pomůžeme vám naplánovat program aktivit tak, aby pro vás byl výlet co nejzajímavější a nejlákavější. Tentokrát se při sledování Hvězdných válek nalaďte na tu správnou atmosféru a nechte se inspirovat našimi aktuálními tipy!

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 127 zájezdů do Londýna

Zobrazit aktuální zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 12. ledna


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/hvezdne-valky-se-velkolepe-navraci-na-scenu/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Eurovíkendy

To nejlepší z Londýna + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 10 990 Kč
To nejlepší z Londýna + LEDNOVÉ NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Brna)
  • volná místa
  • Brno
  • hotel 3* v Londýně
  • snídaně
  • 10 990 Kč

Přidejte se k nám