+420 608 261 719Napište nám
Letecky do Istanbulu

Letecky do Istanbulu: Dvě hodinky a jste tam

Romana Şenlug
   

Autor: Romana Şenlug, Radynacestu.cz

Vydáno: 4. 3. 2014 | Aktualizováno: 1. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Istanbul Istanbul
0 1 2 3
Turecko (Istanbul)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 5 zájezdů do Istanbulu

Nejlepší způsob, jak se dostat do Turecka z našich krajin, je jednoznačně letecká doprava. Cesta vlastním automobilem nebo na motocyklu by vám totiž zabrala minimálně 3 dny, a to nemluvě o náročnosti trasy a nezbytných zastávkách na odpočinek.

Jistě uznáte, že v době levných charterových letů je nejvhodnější a zároveň nejpohodlnější způsob dopravy letadlo. Ne vždy se najdou lety z naší republiky, pokud neletíte v hlavní turistické sezoně. Respektive často se dostanete do Turecka jedině z Prahy.

Nejvýhodnější lety

Lety z Německa nebo Rakouska jsou nejvýhodnější jednoduše proto, že pro tyto národnosti je Turecko oblíbenou destinací a také proto, že Turci tyto země běžně obývají se svými rodinami. Proto trasy jako Frankfurt – Antalya nebo Vídeň – Istanbul jsou frekventované a běžné dostupné. Na palubě letadla navíc dostanete i občerstvení, přestože letíte za tu nejlevnější cenu. Délka letu se pohybuje u přímých letů kolem dvou hodin. 

Istanbulské letiště

V Istanbulu přiletíte na Atatürkovo letiště, ze kterého se dostanete nejrůznějšími autobusovými spoji do centra města. Samozřejmě je zde i spousta taxikářů ochotných vás dovézt, kamkoliv potřebujete. Ovšem tak jako u nás za nepoměrně vyšší cenu odpovídající komfortu naložení zavazadel a pohodlí v soukromí vozu až do místa pobytu. Asi nejrychlejší způsob dopravy je ale metro, které má zde konečnou stanici a navíc jeho jízdenka platí na řadu dalších druhů městské dopravy, která se vám ještě během pobytu bude hodit.

Nejpohodlněji s CK

Pokud cestujete s cestovní kanceláří, nemusíte se obávat zjišťování názvů jednotlivých stanic nebo toho, kde a za kolik si pořídit lístek. Cestovní kanceláře mají vždy své objednané transferové autobusy, které vás dopraví na určené místo ubytování. Vy se tak nemusíte o nic starat, na letišti jednoduše nastoupíte se zavazadly do určeného autobusu a ten vás zaveze na místo určení.

Turecko (Istanbul)

Objevte bránu Orientu

Vyberte si jeden z našich 5 zájezdů do Istanbulu

Zobrazit aktuální zájezdy do Istanbulu

Nejbližší volný zájezd odlétá již 13. dubna


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/letecky-do-istanbulu/

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Istanbulu na téma: Eurovíkendy

To nejlepší z Istanbulu + KVĚTINOVÉ ZAHRADY (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • hotel 3* v Istanbulu
  • snídaně
  • 11 990 Kč
To nejlepší z Istanbulu + KVĚTINOVÉ ZAHRADY (letecky z Vídně)
  • volná místa
  • Vídeň
  • hotel 3* v Istanbulu
  • snídaně
  • 9 990 Kč

Přidejte se k nám