+420 608 261 719Napište nám

Lido di Jesolo: Nejkrásnější letovisko Benátské riviéry

   

Vydáno: 30. 4. 2014 | Aktualizováno: 9. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Dostupná jsou lehátka i slunečníky Dostupná jsou lehátka i slunečníky
0 1 2 3 4
Itálie
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 77 zájezdů do Itálie

Lido di Jesolo je přístav a nádherné letovisko, nacházející se v takzvané Benátské riviéře. Břehy tohoto městečka omývá Jaderské moře. Na své si zde přijde každý. Můžete odpočívat na zlatě zbarvené pláži, věnovat se nejrůznějším sportům, zapojit se do zdejšího rušného nočního života či podniknout spoustu zajímavých výletů do blízkého okolí.

Pláž

Lido di Jesolo se může pochlubit svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem, která je vhodná i pro rodiny s dětmi, neboť je zde pozvolný vstup do moře.
Nemusíte se bát, že byste neměli kde koupit suvenýry, letovisko protíná několikakilometrová pěší zóna, kterou lemují nejrůznější obchůdky a stánky. Odpočinout si můžete v útulných kavárnách a barech. Nezapomeňte si vychutnat typickou italskou kuchyni ve zdejších restauracích.

Městečko

Co se týká samotného městečka Jesolo, vzdáleného od přímořského Lido di Jesolo přibližně 2 kilometry, budete mile překvapeni úzkými uličkami a malými pitoreskními náměstíčky, které jsou ideální k romantickým procházkám. Historický styl města má půvabnou atmosféru. V Lido di Jesolo se nachází i aquapark a každý pátek se ve vesničce konají tradiční trhy. V Lido di Jesolo navíc neustále pokračuje hotelová výstavba, takže o bubytování tu není nouze. 

Výlety

K nejoblíbenějším výletům patří cesta lodí do Benátek, které jsou odsud vzdáleny pouhých 21 kilometrů. Velmi blízko je i malebné městečko Caorle. Na delší výlet se můžete vydat třeba do významného přístavního města Terst s úchvatným zámkem Miramare. Pokud máte rádi cyklistiku nebo se rádi procházíte stinnými borovicovými háji, bude se vám v Lido di Jesolo líbit.

Moře a pláž v Lido di Jesolo se mohou pochlubit čistotou a kvalitními službami, za které každoročně od EU dostávají ocenění (tzv. Modrou vlajku). Město je známo tím, že velmi dbá na ekologii. Neváhejte a nechte se okouzlit tímto městem, které se pyšní neznečištěnou lagunou.

 

Itálie

Vidět Neapol a... Řím

Vyberte si jeden z našich 77 zájezdů do Itálie

Zobrazit aktuální zájezdy do Itálie

Nejbližší volný zájezd odlétá již 4. února


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/lido-di-jesolo/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Říma na téma: Eurovíkendy

To nejlepší z Říma + NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Ostravy – Krakova)
  • volná místa
  • Krakov nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně
  • 12 990 Kč

Karneval v Benátkách + MURANO (autobusem) 17. 2. – 20. 2. 2017 (4 dny)

  • volná místa
  • Ostrava, Brno nebo Praha
  • hotel
  • snídaně
  • 3 990 Kč

Přidejte se k nám