Londýn je nejvýhodnějším evropským městem pro nákupy, tvrdí průzkum

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 1539x

Podle Globe Shopper City Index je nejlepší nakupovací destinací Londýn a po něm hned Madrid a Barcelona. Na čtvrtém místě je Paříž a pátý skončil Řím. Praha je devátá.

5 zájezdů na téma: Nákupy LondýnZobraz zájezdy

Víte...

Jaká nakupovací destinace je ideální právě pro vás? Otestovat se a vytvořit si vlastní index podle vlastních kritérií můžete na webové stránce Globe Shopper City Index, který byl zpracován Global Blue, společností zabývající se tax free shoppingem, tedy bezdaňovými nákupy v zahraničí.

Když za nákupy, tak jedině do Londýna! Právě ten se totiž podle průzkumu Globe Shopper City Index stal nejlepší destinací, kde se vyplatí nakupovat. Následují dvě španělské metropole: Madrid a Barcelona.

Dále podle průzkumu, který zahrnoval 33 evropských a 25 asijských měst, skončila jako čtvrtá Paříž a první evropskou pětku uzavřel Řím. Praha obsadila devátou příčku.

Porovnávány byly výhody a nevýhody při nakupování, jako jsou například jazyky, kterými se v dané destinaci zákazníci domluví, náklady na stravu a ubytování, doprava a samozřejmě také ceny, množství obchodů a zastoupenost mezinárodních značek.

Nákupy v Londýně

Oblečte se v Londýně

Vyberte si jeden z našich 5 zájezdů do Londýna na téma: Nákupy

Zobrazit aktuální zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 12. ledna

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/londyn-nejlepsim-nakupy/

Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z Anglie

Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!