+420 608 261 719Napište nám
Slavná Puškinova kavárna plánuje expanzi

Proslulá Puškinova kavárna plánuje globální expanzi. Po Moskvě se objeví i v Londýně a Dubaji

Adéla Vavřačová
   

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz

Vydáno: 8. 9. 2016 | Aktualizováno: 4. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Dotek starých časů v Puškinově kavárně vás zaručeně okouzlí Dotek starých časů v Puškinově kavárně vás zaručeně okouzlí
0 1 2 3 4
Rusko (Moskva)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 3 zájezdů do Moskvy

Až se někdy příště vypravíte do Moskvy, nechoďte jen po památkách. Navštivte i místa, na kterých se ukryjete před ruchem velkoměsta a zaručeně si tu budete přát, aby se zastavil čas. Na kávu nebo skleničku něčeho dobrého se v Moskvě chodí do Puškinovy kavárny. Díky další expanzi do Evropy teď ale můžete slavné rusko-francouzské menu ochutnat i na starém kontinentě.

Pokud milujete spojení nostalgie s přepychem a luxusem, nechte se okouzlit na místě, jež se vůbec poprvé objevilo v písni Gilberta Bécauda, jednoho z nejznámějších francouzských šansoniérů. Puškinova kavárna je v podstatě pětihvězdičková restaurace, která své hosty přivítá kdykoliv během dne. První ze tří pater má totiž otevřeno 24 hodin denně.

Sídlí v budově zrekonstruované tak, aby věrně připomínala dům ruského aristokrata jako vytržený z doby kolem roku 1825. Číšníci hovoří předsovětskou ruštinou (a samozřejmě také anglicky) a servírují prvotřídní speciality francouzské a ruské kuchyně.

Ochutnat můžete třeba tradiční bliny (blinchiky) s černým kaviárem, tedy ruské palačinky, nezřídka připravované z pohankové mouky.

Číšníci jsou za všech okolností připraveni splnit veškerá vaše přání a vy si tak budete na okamžik připadat jako významný člen šlechtického rodu. Puškinova kavárna si totiž potrpí na špičkový servis.

V příštích dvou letech se tato pravidelně gastronomicky oceňovaná kavárna a restaurace zabydlí například ve Velké Británii nebo Spojených arabských emirátech. Už dnes ji ale můžete pod názvem Café Pouchkine najít třeba v Paříži a to hned na 3 různých místech.

V příštím roce přibude také Londýn a jeden ze států Perského zálivu. Do roku 2020 pak mají majitelé v plánu otevřít 64 kaváren po celém světě.     

    

Rusko (Moskva)

Objevte metropoli Východu

Vyberte si jeden z našich 3 zájezdů do Moskvy

Zobrazit aktuální zájezdy do Moskvy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 24. května


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/proslula-puskinova-kavarna-planuje-globalni-expanzi-po-moskve-se-objevi-i-v-londyne-a-dubaji/

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Moskvy na téma: Eurovíkendy

To nejlepší z Moskvy (letecky z Prahy) 24. 5. – 28. 5. 2017 (5 dní)

To nejlepší z Moskvy (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • hotel
  • snídaně
  • 19 490 Kč

To nejlepší z Moskvy (letecky z Prahy) 9. 8. – 13. 8. 2017 (5 dní)

To nejlepší z Moskvy (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • hotel
  • snídaně
  • 19 990 Kč

Přidejte se k nám