+420 608 261 719Napište nám
Silvestr v Paříži

Silvestr v Paříži: Nezapomenutelné veselí

Veronika Uhrová
   

Autor: Veronika Uhrová, Radynacestu.cz

Vydáno: 20. 4. 2014 | Aktualizováno: 4. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Náměstí Svornosti na Silvestra Náměstí Svornosti na Silvestra
0 1 2
Francie (Paříž)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 63 zájezdů do Paříže

Tip pro vás:

Tradičně se silvestrovské veselí odehrává na slavné třídě Champs-Élysées, Place de la Bastille a také u Eiffelovky.

Už víte, kde budete letos trávit poslední den tohoto roku? A kde přivítáte rok nový? Pojeďte s námi do nejromantičtějšího města Evropy – do Paříže a oslavte Silvestra třeba na Champs-Élysées!

Nechce se vám zůstat doma a každoroční silvestrovská oslava s okoukanými komedianty na televizní obrazovce vás omrzela? Toužíte po něčem novém, netradičním a opravdu zábavném? V tom případě pro vás bude výborným zpestřením oslava Silvestra v zahraničí! Vyberte si silvestrovský pobyt a zažijte nezapomenutelnou noc s okouzlující atmosférou v některém z evropských velkoměst.

Proč právě Paříž? 

Paříž je nádherné město a v období adventu a silvestrovských oslav to platí dvojnásob. Nádherná výzdoba města, romantické osvětlení stromů i kašen, jiskřivě blikající Eiffelova věž, tradiční kolotoče a vůně teplých pečených kaštanů a jiných dobrůtek, svařené víno a davy skvěle se bavících lidí – tak nějak vypadá silvestrovské veselí v hlavním městě Francie.

A proč s námi? 

Zájezdy vám kromě několikadenní prohlídky hlavních pařížských památek, muzeí, zajímavých míst a atrakcí umožní účast na této velkolepé silvestrovské oslavě, kde budete mít zázemí v autobusech přistavených v okolí Champs-Élyseés. Odpočítávat poslední vteřiny tohoto roku můžete třeba u Eiffelovy věže! Zažijte hromadné veselí, buďte v bezprostředním kontaktu s milióny návštěvníků Paříže z celého světa a radujte se společně až do časných ranních hodin!

Odpolední romantická atmosféra pařížských bulvárů se večer promění v bujaré metropolitní veselí! A když budete mít náladu být chvíli sami, můžete zabrouzdat do některé z vylidněných uliček, řada Pařížanů totiž na svátky odjíždí pryč. Užijte si tradiční francouzský způsob přivítání nového roku na okouzlujících místech v Paříži!

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 63 zájezdů do Paříže

Zobrazit aktuální zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd již 23. března


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/silvestr-v-parizi/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Paříže na téma: Eurovíkendy

  • volná místa
  • Praha
  • hotel 2* nebo 3*
  • snídaně
  • 11 990 Kč
  • volná místa
  • Ostrava
  • hotel 2* nebo 3* v Paříži
  • snídaně
  • 11 490 Kč

Přidejte se k nám