+420 608 261 719Napište nám
Sklenka červeného jednou denně dělá hotové zázraky

Sklenka červeného. Tak na tu vsaďte, když se vám nechce do posilovny. Ptáte se proč?

Adéla Vavřačová
   

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz

Vydáno: 10. 11. 2016 | Aktualizováno: 2. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Nelákají vás posilovny? Dopřejte si raději sklenku červeného... Nelákají vás posilovny? Dopřejte si raději sklenku červeného...
0 1 2 3 4 5 6
Zájezdy za vínem
Zobrazit zájezdy

4 zájezdy na téma: Za vínem

Víte, že...

Existují dokonce lidé, kteří mají z vína fobii? Chorobný strach z vína se označuje jako oenofobie.  

Protože jedna sklenka červeného denně dělá hotové zázraky. Shodují se na tom dietologové i kardiochirurgové. A co víc, kanadští vědci nedávno zjistili, že sklenka červeného vydá za hodinu času strávenou v posilovně. Tak co si s námi udělat výlet za vínem? Čekají vás jedinečné chuťové i vizuální zážitky s odvážnými kombinacemi jídel a vín. A věřte nám, že jen u jídla a pití rozhodně nezůstane.

Červené víno obsahuje rostlinnou látku zvanou resveratrol, která účinně odbourává volné radikály. Tím stimuluje regeneraci a obnovu buněk, upevňuje zdraví a prodlužuje život.

Tu samou látku získává člověk při posilování. Resveratrol zlepšuje fyzickou kondici, blahodárně působí na srdeční činnost a podporuje tvorbu svalové hmoty. Jinými slovy, na lidské tělo působí podobně jako fyzická aktivita v posilovně. 

Pokud rádi zkoušíte nové věci a dáváte přednost netradičním výletům, vyberte si ten, během něhož budete moci ochutnávat ta nejlepší vína světa z různých vinařských oblastí. Čeká vás degustace vybraných vín i zajímavé povídání o tomto lahodném moku. Chuťové pohárky ale nepoblázníte pouze vínem, nýbrž i pečlivě vybranými pokrmy.

Pokud se někdy ocitnete třeba v podzimní Paříži, určitě si nenechte ujít gurmánsky přitažlivé vinobraní na MontmartruJedinečným zážitkem je i vinobraní v půvabném městečku Santana na severovýchodě ostrova Madeira. Skrytá tajemství vůní a chutí vín pak můžete poodhalit při návštěvě kraje Champagne.  

          

Zájezdy za vínem

Jako sommeliéři

Vyberte si jeden z našich 4 zájezdů na téma: Za vínem

Zobrazit aktuální zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 20. září


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/sklenka-cerveneho-tak-na-tu-vsadte-kdyz-se-vam-nechce-do-posilovny-ptate-se-proc/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Porta na téma: Zájezdy za vínem

To nejlepší z Porta + PLAVBA ÚDOLÍM VINIC PORTSKÉHO VÍNA (letecky z Prahy)
  • volná místa
  • Praha
  • snídaně
  • 16 990 Kč
  • volná místa
  • Bratislava
  • hotel 2* nebo 3* v Paříži
  • snídaně
  • 12 990 Kč

Přidejte se k nám