+420 608 261 719Napište nám
Ubytování v Paříži

Ubytování v Paříži: Vše vyřídíte snadno přes internet

Veronika Uhrová
   

Autor: Veronika Uhrová, Radynacestu.cz

Vydáno: 20. 4. 2014 | Aktualizováno: 6. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

Hotel v Paříži Hotel v Paříži
0
Francie (Paříž)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 63 zájezdů do Paříže

Doporučujeme

Pokud plánujete dovolenou od dubna do října, je vhodné si hotel zarezervovat mnohem dříve.

Paříž je jeden z důležitých turistických cílů, disponuje proto velkou nabídkou možností ubytování všech cenových kategorií. Abyste si dovolenou v Paříži dokonale užili, nemusíte bydlet v luxusních hotelových palácích typu Crillon, Ritz či Plaza Athénée.

Výhodné ceny a slušné ubytování nabízejí hotely Formule 1. Formule 1 je síť nízkonákladových hotelů sloužících především k přespání na cestách. Tyto hotely jsou nejen ve Francii, ale i v dalších zemích, především evropských. Ve Francii je síť hotelů Formule 1 velmi hustá. Hotely Formule 1 jsou ve Francii situovány především u dopravních uzlů, hlavních dálnic a velkých měst. 

Pokoje jsou jednoduše, chytře, prakticky, ale také neosobně zařízené. Na každém pokoji jsou tři postele, televize, umyvadlo se zrcadlem, rohový stůl a budík. Toalety a sprchy jsou společné na chodbě. Pokojové dveře se otevírají číselným kódem. Recepce je v noci zavřená. 

Rezervace pokojů

Pokoje v hotelu ze sítě F1 je možné vyhledat a rezervovat přes internet a úhradu provést také online platební kartou na oficiálních stránkách hotelu. Při příjezdu mimo provoz recepce je možné pokoj zaplatit v hotelovém automatu. 

Cena je za pokoj stejná bez ohledu na množství lidí a ve Francii se pohybuje okolo 30 eur/noc. Je možné si doplatit jednoduchou kontinentální snídani za 3,70 eur, která je formou bufetu, takže nemáte přesné přidělené množství potravin. Na pokoj si můžete vzít jedno zvířátko (psa apod.) za doplatek 3 eura/noc. Pokoj máte k dispozici od 12 hodin a opustit ho musíte opět nejpozději v poledne. 

Pokud hledáte něco levného na přespání, jsou hotely F1 velmi dobrá volba.

Recenze sbírejte na internetu

Nápomocné vám při hledání ubytování v Paříži mohou být i internetové stránky HOSTELWORLD (v češtině). Prohlédněte si i stránky hostels.com (také v češtině), které po zadání cílového města zobrazí několik desítek možností ubytování. Je dobré si přečíst recenze lidí, kteří v hostelu ubytovaní již byli.

Pokud se vám nechce ubytování, letenky a program vaší dovolené zařizovat, cestovní kancelář vyřídí za vás, připraví pro vás bohatý program a průvodci se vám budou v průběhu vašeho pobytu plně věnovat. Naše cestovní kancelář létá do Paříže z Prahy, Ostravy a nově dokonce i z Bratislavy!

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 63 zájezdů do Paříže

Zobrazit aktuální zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 23. března


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/ubytovani-v-parizi/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Paříže na téma: Eurovíkendy

  • volná místa
  • Praha
  • hotel 2* nebo 3*
  • snídaně
  • 11 990 Kč
  • volná místa
  • Ostrava
  • hotel 2* nebo 3* v Paříži
  • snídaně
  • 11 490 Kč

Přidejte se k nám