Víly, elfové a Santa Claus. Vánoční továrna se vrací do Athén

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 1365x

Kouzelná vánoční vesnička se nachází uprostřed řeckého hlavního města. O nezapomenutelnou vánoční atmosféru se v ní postarají víly a skřítkové, chybět nebude ani Santa Claus.

Vyberte si z našich 7 zájezdů do AthénZobraz zájezdy

Tematická vánoční vesnička se nachází uprostřed řeckého hlavního města a s pomocí skřítků, víl a elfů zde zažijete tu pravou a nezapomenutelnou vánoční atmosféru.

Tento rok bude vánoční továrna ještě o něco větší, a tak se v ní najde ještě více místa pro nejrůznější akce, naučné workshopy a nové zážitky. A to vše v centru historických Athén.

Pět hrdinů, kteří vánoční továrnu tradičně obývají, bude jako vždy připraveno uvést návštěvníky do svého příběhu a role v celé vánoční továrně.

Hry, sladkosti, písničky, dárky a výherní ocenění na své hosty čekají v domku Santa Clause, výrobně hraček nebo sladkostí. Chybět nebude ani kolotoč, vláček, ruské kolo nebo ledová bruslící plocha.

Přivítat Vánoce v jedinečné továrně můžete v Athénách v Technopolis od 28. listopadu, ale továrna zde vydrží až do 6. ledna. V provozu bude vždy od 10 do 20 hodin. Detailní informace nebo plánek vánoční továrny najdete na těchto webových stránkách.

Řecko (Athény)

Poznejte božské Athény

Vyberte si jeden z našich 7 zájezdů do Athén

Zobrazit aktuální zájezdy do Athén

Nejbližší volný zájezd odlétá již 23. březnaURL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/vanocni-tovarna-aten/Katalog plný inspirace!

Zdarma poštou až k vám.
Zájezdy, články, fotky, infografiky.

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!