Vánoční výzdoba rozzářila londýnskou Oxford Street

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3061x

Pouliční vánoční výzdoba může být vkusná i nápaditá. Důkazem toho je osvětlení na Oxfordské třídě v Londýně, které můžeme obdivovat od teď až do 4. ledna.

6 zájezdů na téma: Advent – LondýnZobraz zájezdy

Londýňané mají to štěstí, že mají jednu z nejkrásnějších vánočních výzdob na světě. Minulý týden mohli mnozí z nich vidět na vlastní oči rozsvěcení světel na slavné Oxfordské třídě.

Ceremonie rozsvěcení vánočních světel se v britské metropoli odehrála ve čtvrtek 6. listopadu na Oxford street, naproti nákupnímu domu Selfridges.

Rozsvěcelo se kolem 17. hodiny večerní, takže zbylo ještě dost času na předvánoční nákupy v okolních obchodech, např. oblíbeném Primarku nebo zhlédnutí zábavního programu.

Stejně jako každý rok, ani letos se slavnostní událost neobešla bez živé hudby. Letos na programu bylo i vystoupení hvězd z muzikálu Karlík a továrna na čokoládu.

Vánoční osvětlení na londýnské třídě se zvučným jménem vydrží až do nového roku. Obdivovat jej budeme moci do 4. ledna 2015.

Adventní Londýn

Prožijte advent v Londýně

Vyberte si jeden z našich 6 zájezdů do Londýna na téma: Advent

Zobrazit aktuální zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 30. listopaduURL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/vanocni-vyzdoba-oxford-street/

Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!