+420 608 261 719Napište nám
Módní výstava v Grand Palais

Ve vybrané společnosti… Unikátní výstava Jeana Paula Gaultiera v pařížském Grand Palais

Adéla Vavřačová
   

Autor: Adéla Vavřačová, Radynacestu.cz

Vydáno: 1. 7. 2015 | Aktualizováno: 8. 12. 2016TiskPoslat e-mailem

„Elegance je spíše otázkou osobnosti, než toho co kdo nosí.“ Jean Paul Gaultier „Elegance je spíše otázkou osobnosti, než toho co kdo nosí.“ Jean Paul Gaultier
0 1 2 3 4
Francie (Paříž)
Zobrazit zájezdy

Vyberte si z našich 63 zájezdů do Paříže

Tip pro vás…

Pokud si chcete alespoň něco z Gaultiera pořídit domů, začít můžete třeba parfémem, pro který zvolil Gaultier jako téma torzo připomínající ženské tělo. Vždyť Paříž je tím nejvoňavějším městem světaClassic, Jean Paul Gaultier aneb francouzská láska může trvat věčně... 

Tohle rozhodně neprošvihněte! V pařížském Grand Palais právě probíhá putovní výstava La planète mode de Jean Paul Gaultier, de la rue aux étoiles (Módní svět Jeana Paula Gaultiera, z ulice až ke hvězdám) věnovaná osobě a dílu jednoho z nejvlivnějších světových módních návrhářů.

Že vám jméno Jeana Paula Gaultiera nic neříká? A na legendární špičatou kornoutovou podprsenku nošenou nad svršky, kterou proslavila popová zpěvačka Madonna, si vzpomínáte? V tom případě znáte i Jeana Paula Gaultiera, z jehož autorské dílny tento ikonický kousek pochází.   

Na výstavě je představen výběr z couture a ready-to-wear kolekcí od sedmdesátých let až po současnost i dosud nezveřejněné módní skicy, fotografie, videoklipy, jevištní kostýmy aj. Tato retrospektivní výstava v Gaultierově milovaném městě nabízí unikátní pohled na práci oslavovaného designéra a jeho vzrušující životní příběh vypravuje prostřednictvím poutavých detailů.

Aby mohly být všechny módní kousky představeny v tom nejlepším možném světle, byla ke spolupráci přizvána avantgardní divadelní společnost UBU i kadeřnice a vlasová stylistka zvučných jmen, Odile Gilbert, jejíž práce propůjčila výstavě naprosto neopakovatelný šarm.     

Dopřejte si v červenci to nejlepší! Výstavu už viděli fashionisti, milovníci módy, od Londýna přes Brooklyn, Dallas až po San Francisco a Stockholm. Chcete-li se k nim přidat i vy, máte čas až do 3. srpna. Výstavu můžete navštívit v následujících časech: Ne+Po (10:00–20:00), St-So (10:00–22:00), Út (zavřeno). Plné vstupné: 13 €.

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 63 zájezdů do Paříže

Zobrazit aktuální zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 23. března


   
Nahoru

URL stránky: http://www.radynacestu.cz/magazin/vystava-jeana-paula-gaultiera-v-grand-palais/

Katalog Radynacestu.cz

Zašleme ihned na vaši adresu!

Katalog Radynacestu.cz Chci katalog zájezdů

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Paříže na téma: Eurovíkendy

  • volná místa
  • Praha
  • hotel 2* nebo 3*
  • snídaně
  • 11 990 Kč
  • volná místa
  • Ostrava
  • hotel 2* nebo 3* v Paříži
  • snídaně
  • 11 490 Kč

Přidejte se k nám