Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám
Specialisté na zájezdy
Ivana Petláková

Ivana Petláková

"Zážitky jsou náplní života a tvoří jeho kvalitu..."

Obor cestovní ruch mě zaujal už coby středoškolačku, očekávala jsem od své práce nejen odpovědnost, ale i poznávání a velkou dávku atraktivity, což cestovní ruch určitě nabízí. A nejlepší je samozřejmě praxe :-) Vždyť kdo by rád necestoval? 

Ať se jedná o evropské či mimoevropské města a země, každá má své specifika a odlišnosti. Překrásné květiny v Amsterdamu, čůrající chlapeček v Belgii, mešity Istanbulu či skotské sukně...je pro mě velkým štěstím znát tyto místa nejen z fotografií. O to více se nad svou prací zamýšlím a snažím se domlouvat s průvodci, co klienti mimo jiné očekávají od navštívených míst, jak více obohatit jejich zážitky ze zájezdů.

Jsem velice ráda za práci v příjemném kolektivu CK Radynacestu. Mé očekávání se naplnilo na více než 100 %. Neustálé tvoření nových zájezdů, administrativa i komunikace s klienty a průvodci mě velmi baví. Velkým zážitkem jsou pro mě i má rodina, přátelé, volejbal a dobré jídlo (pití).


Napište mi

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Drážďan a zažijete jejich předvánoční atmosféru. Projdete se historickým centrem se skvosty jakými jsou barokní Zwinger, kostel Frauenkirche či Semperova opera. Vychutnáte si nejstarší vánoční trh "Striezelmarkt" i slavnou čtrnáctimetrovou vánoční pyramidu. Prožijte s námi kouzlo německých Vánoc a poznejte adventní Drážďany!

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z rakouské metropole a zažijete její předvánoční atmosféru. Zhlédnete barokní klenot Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu. Vychutnáte si tradiční vánoční trhy s punčem, cukrovím, marcipánem i pečenými kaštany. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc a poznejte adventní Vídeň!

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočního Mariazellu a užijete si průvod čertů v St. Sebastian. Zhlédnete baziliku Mariazell, ochutnáte zdejší medové perníčky, užijete si vánoční trhy i jedinečný čertí rej. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc v horském městečku Mariazell a nenechte si ujít čerty Krampuse!

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočního Norimberku. Projdete se historickým Starým městem, prohlédnete si mlýny na řece Regnitz i gotickou kapli Panny Marie. Vychutnáte si proslulé vánoční trhy s ohřátým vaječným punčem se šlehačkou, praženými mandlemi nebo tradičními klobásami. Prožijte s námi kouzlo německých Vánoc a poznejte adventní Norimberk!

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočních Drážďan a zažijete velkolepé štolové procesí. Zhlédnete barokní Zwinger i Semperovu operu, zamíříte na „Striezelmarkt“ s největší vánoční pyramidou na světě a s pekaři a cukráři oslavíte štolové řemeslo. Prožijte s námi kouzlo německých Vánoc a poznejte adventní Drážďany!