Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám
Naši průvodci
Jitka Loučková

Jitka Loučková

"Kdo měl to štěstí žít jako mladý v Paříži, zůstane Pařížanem, ať odjede kamkoliv, protože Paříž - to je životní pouto..."

...ano, kdo jiný by tak úsporně dokázal vyjádřit toliko v jedné větě než Ernest Hemingway! A já s ním plně souhlasím. Díky svým vysokoškolským studiím jsem v Paříži strávila jeden rok života, jeden rok... ale vím, že stačí i pár dní a nezáleží na tom, zda jste mladí nebo staří, chudí nebo bohatí, zamilovaní či opuštění. V pařížském vzduchu je něco tak laskavého a kouzelného... něco, co pochopíte teprve s jeho nadechnutím.

Protože Paříž je jako rozpitá báseň o lásce pohupující se hravě vlnkami Seiny. Naivní, čarovná, zábavná i vznešená zároveň. V jednom okamžiku zde naleznete největší mravnost a největší neřesti, luxus i špínu, bolest i znovuzrození. Okouzlí vás krásou svých paláců, prodchne duchem své moudrosti, dojme svou mohutnou křehkostí. Každý váš všední krok zahalí mlhavým oparem jako mistrovské impresionistické plátno a v nestřeženém okamžiku... vás políbí... a vy ten letmý pocit, probuzených smyslů celého svého bytí, nikdy nezapomenete.

Paříž je prchavá láska, která vám zůstane věrná po celý život.  A věřte, že to poznáte i vy! Vítejte v Paříži, městě snů!


Napište mi

12...5