Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám
Naši průvodci
Michaela Smékalová

Michaela Smékalová

"Mám štěstí, že můj největší koníček se stal i mým povoláním..."

Už od vždycky jsem chtěla cestovat a zatím se mi to plní... Během své několikaleté "kariéry" na postu delegáta pro pobytové zájezdy jsem si uvědomila, že to, co mě na této práci skutečně baví, je provádění fakultativních výletů. Proto se již věnuji jenom poznávacím zájezdům. 

Za svůj druhý domov považuji Řecko, kde jsem s přestávkami pobývala 10 let. Za své hlavní poslání jsem si v současné době zvolila zprostředkovávat cestovatelům tuto nádhernou zemi jako něco víc než jen dovolenkovou destinaci, proto kromě provádění svérázných Athén i vyučuji řečtinu. Za (zatím) druhé nejkrásnější město - hned po Praze - považuji Řím, který si můj bezmezný obdiv získal již během mých studií Dějin umění. A Londýn? Ten mi zase po těchto jižních zemích dává smysl, řád a pocit spolehlivosti. Když k tomu všemu připočtu adventní imperiální Vídeň a malý, ale milý Krakov, už je to hezká řádka destinací. Takže věřím, že se s vámi v některé z nich setkám.

Mým mottem je "Žij přítomným okamžikem a dosyta si jej vychutnej", což pro mě znamená přenést na vás nadšení a atmosféru navštíveného místa.

Rozhovor Michaely Smékalové o Londýně
Rozhovor Michaely Smékalové o Athénách
Rozhovor Michaely Smékalové o Londýně pro Radio Čas


Napište mi

12...16