Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní Drážďany z Brna

Chuť adventních Drážďan

Advent. Ztišení a usebrání. Či spíše chvat a nervozita? Poklid nepadá až z vánočního stromu. Prožijte dny bez povinností. Načerpejte sváteční atmosféru v historickém prostředí! Do Saska vyrážíme z Brna!

Mrazem ojíněný Zwinger, Semperova opera či koledami rozeznělý kostel Panny Marie. Ale také čtrnáctimetrová vánoční pyramida či originální sladká štola. Tak takové jsou předvánoční Drážďany. Užijte si je!

Adventní Drážďany: Největší lákadla

Adventní Drážďany z Brna Vánoční trhy v Drážďanech
Adventní Drážďany z Brna Tradiční vánoční máslová štola
Adventní Drážďany z Brna Atmosféra vánočních trhů
Adventní Drážďany z Brna Ochutnejte místní speciality
Adventní Drážďany z Brna Dejte si něco na zahřátí...
Adventní Drážďany z Brna Oslavy drážďanské štoly
Adventní Drážďany z Brna Tradiční štolové procesí
Adventní Drážďany z Brna Trhy před kostelem Panny Marie
Adventní Drážďany z Brna Pohled na drážďanský Zwinger
Adventní Drážďany z Brna Drážďanský Striezelmarkt je jedním z nejstarších vánočních trhů v Německu.
Adventní Drážďany z Brna Trhy na Augustusmarkt jsou druhými největšími v Drážďanech
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočních Drážďan a zažijete velkolepé štolové procesí. Zhlédnete barokní Zwinger i Semperovu operu, zamíříte na „Striezelmarkt“ s největší vánoční pyramidou na světě a s pekaři a cukráři oslavíte štolové řemeslo. Prožijte s námi kouzlo německých Vánoc a poznejte adventní Drážďany!

Pohádkový adventní víkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočních Drážďan a navštívíte pevnost Königstein, kde prožijete pravou zimní pohádku a zamíříte na nejstarší adventní trh „Striezelmarkt“. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Drážďany!

Zažijte Německo s nejlepšími průvodci! Již 1 117 cestovatelů s námi Německo navštívilo.

Hledáte poznávací zájezdy Drážďany z Brna? Tak to jste tu správně! Rady na cestu vám přináší nabídku plnou eurovíkendů a poznávacích zájezdů s odjezdem z Brna, během kterých si užijete plno zábavy, načerpáte dostatek energie a odnesete si plno nových vzpomínek.

Všechny vícedenní poznávací zájezdy do Německa mají zajištěné klidné ubytování v příjemné lokalitě, kde můžete přes noc nerušeně odpočívat a těšit se na další skvělý den. V případě jednodenních zájezdů o vás bude stejně dobře postaráno. Během celého poznávacího zájezdu do Drážďan budete mít po ruce průvodce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

Užijte si volné chvíle podle sebe a odcestujte s námi do jedné z nejzajímavějších zemí, a to Německo! Vybírat můžete z mnoha tematických zájezdů, mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy „Advent patří například Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy).

S námi a našimi poznávacími zájezdy do Drážďan si můžete užít volné chvíle v té nejlepší společnosti a na těch nejkrásnějších místech naší Země.