Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní Drážďany z Ostravy

Dejte si kus sladké štoly

Advent. Ztišení a usebrání. Či spíše chvat a nervozita? Poklid nepadá až z vánočního stromu. Prožijte dny bez povinností. Načerpejte sváteční atmosféru v historickém prostředí! Za saskou tradicí vyrážíme z Ostravy!

Mrazem ojíněný Zwinger, Semperova opera či koledami rozeznělý kostel Panny Marie. Ale také čtrnáctimetrová vánoční pyramida či originální sladká štola. Tak takové jsou předvánoční Drážďany. Užijte si je!

Adventní Drážďany: Největší lákadla

Adventní Drážďany z Ostravy Atmosféra vánočních trhů
Adventní Drážďany z Ostravy Gotický hrad Karlštejn
Adventní Drážďany z Ostravy Vánoce jsou v Drážďanech kouzelné
Adventní Drážďany z Ostravy Vánočně nazdobený Königstein
Adventní Drážďany z Ostravy Součástí trhů doprovodný program
Adventní Drážďany z Ostravy Punč nebo svařené víno?
Adventní Drážďany z Ostravy Drážďany - historie na každém kroku
Adventní Drážďany z Ostravy Lákavá nabídka sladkostí
Adventní Drážďany z Ostravy Ochutnejte skvělé místní vafle
Adventní Drážďany z Ostravy Pevnost Königstein
Adventní Drážďany z Ostravy Jedinečná atmosféra zimních Drážďan
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Pohádkový adventní víkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočních Drážďan a navštívíte pevnost Königstein, kde prožijete pravou zimní pohádku a zamíříte na nejstarší adventní trh „Striezelmarkt“. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Drážďany!

Hledáte poznávací zájezdy Drážďany z Ostravy? Tak to jste tu správně! Rady na cestu vám přináší nabídku plnou eurovíkendů a poznávacích zájezdů s odjezdem z Ostravy, během kterých si užijete plno zábavy, načerpáte dostatek energie a odnesete si plno nových vzpomínek.

Všechny vícedenní poznávací zájezdy do Německa mají zajištěné klidné ubytování v příjemné lokalitě, kde můžete přes noc nerušeně odpočívat a těšit se na další skvělý den. V případě jednodenních zájezdů o vás bude stejně dobře postaráno. Během celého poznávacího zájezdu do Drážďan budete mít po ruce průvodce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

Užijte si volné chvíle podle sebe a odcestujte s námi do jedné z nejzajímavějších zemí, a to Německo! Vybírat můžete z mnoha tematických zájezdů, mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy „Advent patří například Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy).

S námi a našimi poznávacími zájezdy do Drážďan si můžete užít volné chvíle v té nejlepší společnosti a na těch nejkrásnějších místech naší Země.